Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Artvin - 08 Artvin, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Artvin

Arkadaşlık sitesinde bulunmak veya burayı düşünmek aslında bir kişi için çok normal. Çünkü yalnızlığını gidermek yalnızlığını daha az hissetmek için bu gibi arkadaşlık sitelerinde veya arkadaş sitesi Artvin gibi arkadaşlık sitelerinde herkes bulunmak istiyor.

Ve bu durumu yaşayan burada arkadaşlık yapmak buradan seviyeli bir sohbet etmek bir seviyeli arkadaşlık yapmak dünyanın her yerden istediğin kişi ile arkadaşlık yapmak isteyen olabilir. Ve ben de bu durumlardan birisini yaşadığımdan dolayı kendi adıma bu arkadaş sitesi Artvin ilanını açmak istedim. Artık o kadar yaygın o kadar günümüzde kullanılıyor ki her arkadaşlık sitesinde bulunan veya arkadaşlık uygulamalarını indirip burada bulunmaktan yada buna benzer arkadaşlık edinmeye aracılık yapan yerlerde bulunmak istiyoruz. Ve bende yalnız yaşayan bekar bir bayan olarak ve yalnızlığımı az da olsa gidermek için burada kendime arkadaş arıyorum. Pek sosyal bir insan bayan değilim daha çok evden işe işten eve gidip gelen bir bayanım. Ancak bu durumdan az da olsa sıkıldım ve en azından biraz kendime vakit ayırabileceğim kendime ait bir vakitim olsun diye bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Yaşım 39 bekarım yalnız yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Amacım maddi bir beklenti değil.Bunu söylemek isterim. Gerçek amacım arkadaş edinmek bu yalnızlığımdan en azından biraz olsun kurtulmak ve kendime biraz azda olsa vakit ayırmak için burada bulunmaktayım.

Benim gibi düşünen hisseden birisiyle bayan veya erkek olabilir. Amaç evlilik düşünmüyorum bu yüzden arkadaşlık yapmak arkadaşlık edinmek için ve benim gibi yalnızlığını artık hissetmek istemeyen bayan veya erkek arkadaş olabilir. Dürüst, güven ve bir saygı içerisinde arkadaşlık yapmak isteyen ve Artvin ve çevresinden olursa daha iyi olur. Seviyeli sohbet etmek isteyen bayan veya erkek arkadaşları beklerim. İlgilenen kişilerin arkadaş sitesi Artvin ilanıma cevap vermesini bekleyeceğim.Arkadaş Sitesi Artvin - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Nisan 2024 9 Nisan 2024 — 02:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Slm Rize’den istersen arkadaş oluruz ben Muhammet 30 yaşındayım bekarım.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar