Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Antalya Arkadaşlık İlanları - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Antalya Arkadaşlık İlanları

Merhabalar ben Antalya’da yalnız yaşayan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Antalya’da yalnız yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ve bazı sebeplerden ötürü ayrıldık ve boşandık. Ve o zamandan beri yalnız yaşıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. Aslında benim bu ilanı açma sebebim Antalya arkadaşlık ilanları aradığımdan dolayı bu siteye de bu şekilde bir ilan açmak istedim.

Boşanma sebebimi burada açıklamak istemem. Ancak özel olarak tanışacağım benim düşünceme göre tanışmak isteyen ve aramızda özel bir bağ olunca o kişiye açıklamayı düşünüyorum. Ve bu nedenden dolayı şu anlık açıklamayı düşünmüyorum. Zaten aslında pek de özel bir nedeni yok. Herkesin kendisine göre sebepleri oluyor. Benim de o kişiyi iyi tanımamış olmam aslında boşanmanın en büyük sebeplerinden biri diyebilirim. Çünkü insanların değiştiğini sonradan öğrendim. Aslında benim bildiğim değişmez. Ama bizim evlilik de değişen oldu. Ve ayrıldık bu kadarını anlatmam sanırım yeterli olur şimdilik. Benim yaşım 31 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün ve vakit geçirmesini seven bir bayanım. Pek sosyal bir bayan değilim daha çok işten arta kalan zamanlarım da evimde ailem ile vakit geçirmek beni daha çok mutlu ediyor. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile mutlu olan bir bayanım. Benim istediğim veya Antalya arkadaşlık ilanları açma sebebimse gelince tanışa bileceğim ve ileriye doğru ciddi düşünen aklında evlilik düşüncesi olan bir beyle tanışmak isterim. Demek istediğim evlilik düşünen bir bayanım çünkü yalnız olmuyor. Bu hayatta kimse yalnız olmak kimsesiz olmak istemez. Benim de huzurlu mutlu yanında kendimi huzurlu hissedebileceğim mutlu olabileceğim bir bey arıyorum.

Bir bey de istediğim özellikler evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile olmasını seven ve her şeyden önemlisi aklında ileriye doğru evlilik düşüncesi olan bir beyle tanışmak isterim. Yaşı 31-40 arası olan maddi konuda bir beklentim yok. Sadece ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlendikten sonra ben de çalışmak isterim ki aileme evime destek olabileyim. Dürüst, saygılı, nazik ve kibar ve anlayışlı bir bey arıyorum. Yanında huzur bulabileceğim beni anlayan dinleyen güvenebileceğim ve Antalya arkadaşlık ilanları bakan bir bey arıyorum.Antalya Arkadaşlık İlanları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Haziran 2024 10 Haziran 2024 — 06:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba sizi yakından tanımak isterim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar