Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Yabancılarla Arkadaş Olma Sitesi - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Yabancılarla Arkadaş Olma Sitesi

Günümüze baktığımızda artık arkadaşlık siteleri ve buralarda arkadaş edinmek oldukça yaygınlaşan bir durum oldu. Ve günümüzde artık dışarıda normal bir arkadaşlık kurmak da oldukça zor olan bir durum oldu. Benim istediğim yabancılarla arkadaş olma sitesi bakıyordum. Ancak pek ilgimi çeken bir site bulamadım. Aslında yurt dışı yada şöyle demek daha iyi olur.

Yabancılar arkadaşlık konusunda bizim kadar önem veriyor ve bu konuda gerçekten bir sürü site var. Ancak belli bir yabancı dilin olmadan da orada bir arkadaşlık kurmak yada birisiyle tanışmak da pek mümkün olmuyor işte bunun için ben de yabancılarla arkadaş olma sitesi bakıyordum. Ancak yabancı dilim o kadar iyi olmadığı için ve az da olsa var ancak yeteceğini yani arkadaşlık kurmak için yeteceğini düşünmedim. Ve bunun için bende burada daha önceden takip ettiğim arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim için önemli olan bu konuda arkadaşlık kurabileceğim ve kendimi tanıtabileceğim ve gerçekten arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. Yabancı olması benim için önemli çünkü yabancılarla arkadaş olup yada yabancı dili iyi olan bir arkadaş bulup hem konuşmak hem de bu konuda kendimi biraz olsun geliştirmek istediğim için buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Benim gibi yabancılarla arkadaş olma sitesi bakan ve arkadaşlık kurmak isteyen yurt dışında yaşayan ve arkadaşlık yapmak isteyen gerçekten sohbet etmek tanışmak konuşmak dinlemek isteyen bir arkadaş arıyorum. Bayan veya erkek arkadaş olabilir. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Yabancılarla Arkadaş Olma Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Mart 2024 16 Mart 2024 — 16:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar