Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Parası Çok Olan Kolay Meslekler - 12 Bingöl, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Parası Çok Olan Kolay Meslekler

Benim çalışma yada maddi konuda bir zorluğum yok. Ancak günümüzde ki zorluk çeken ve özellikle iş konusun da yada maddi olarak zorluk çeken bir sürü kişi var. Ben bunlara değinmek istemiyorum. Ancak bahsetmek istediğim şey şu. Parası çok olan kolay meslekler nelerdir bir kişi artık meslek seçer iken parası çok olan aynı zamanda da kolay bir meslek arıyor.

Ben üniversitem yeni bitti ancak tabi iş bulamadım ancak ailemin desteği ile de maddi bir zorluk çekmiyorum ancak yine de herkes gibi kendi ayaklarımın üstünde durmak çalışmak istiyorum işte bunu için de parası çok olan kolay meslekler arıyorum. Kendime yeni bir hayat kurmak ailemden destek görmeden maddi olarak destek görmeden kendi ayaklarımın üstünde durmak istediğim için kendime uygun bir iş arıyorum. Herkesin istediği gibi bende parası iyi olan maddi olarak iyi bir durumda olmak istediğim için tabi çok büyük miktar da paralardan bahsetmiyorum ancak yine de az da olsa parası iyi olan ve güzel iş bakımdan da yoğun olmayan kolay olan bir meslek arıyorum. Bunun için de bu ilanı açmak ve sizlerden fikirler almak istedim.

Yaşım 23 bekar ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Çalışmıyorum ancak kendime uygun çalışabileceğim bir iş arıyorum. Bunun için de parası çok olan kolay meslekler arıyorum. Ancak nette bakınca pek bulamadım bunun için de bu arkadaşlık sitelerine bakıyorum. Benim gibi ilan açan kişileri de görünce bu siteye ilan açmak ve kendimi tanıtmak bana mantıklı geldi. İlgilenen fikir verecek ve bir fikri olan arkadaşları beklerim.Parası Çok Olan Kolay Meslekler - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Temmuz 2024 1 Temmuz 2024 — 09:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar