Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İlan Aşk Ediyorum Sözleri - 18 Çankırı, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İlan Aşk Ediyorum Sözleri

Birisinden hoşlandığınız zaman veya kalbinizde daha önce hissetmediğiniz duyguları hissettiğiniz zaman bunu karşı tarafa yani sevdiğiniz hoşlandığınız duygu beslediğiniz kişiye bildirmek veya belli etmek istersiniz ancak nasıl olacağını yada nasıl ifade edeceğini bilemezsiniz ve bunun için de ilan aşk ediyorum sözleri bakarsınız sizin duygunuzu yansıtacak bir söz bakarsınız.

Sevdiğiniz hoşlandığınız kişinin sadece onun gözlerine bakmak ve ona içinde nasıl hissettiğini söylemek açıklamak nasıl bir duygunun içinde olduğunu nasıl bir duygu beslediğini söylemek istersin. Kuşkusuz kusursuz aşk ilanı etmek için bulacağın kelimeler sınırlıdır yada bulmak zor olabilir. Ancak bunun için ilan aşk ediyorum sözleri bakarsın ve kendine uygun olan yani senin düşüncelerini duygularını daha çok ifade eden bir söz bakarsın. Ve bu sözlerle birlikte karşı tarafa duyduğun duyguyu hislerini biraz olsun daha rahat bir şekilde açıklamanı sağlar. Aslında önemli olan sözlerin doğru olması ve kalbinizden gelmesi. İlla bir anlam olması yada düzgün bir cümle olması önemli değil. Sizin duygularınızı ifade etmeniz ve bunu kalbinizden içinizden gelmesi önemli bana göre.Ama yine de insanlar ilham verecek doğru kelimeler kullanabilecek kelimeler arıyor.

Bunlar da haliyle ilan aşk ediyorum sözleri oluyor. Tam olarak bizim sözlerimiz olmasa da yine de bize bir yandan ilham verdiği için kimileri bu sözleri kullanarak kendi duygu ve düşüncelerini de yani hissettiklerini de katarak güzel bir söz oluşturuyor. Kimileri de direk bu sözleri kullanıyor. Tabi ne kadar bunun doğal olduğu tartışılabilir ama ben isterim ki bana illa düzgün bir cümle olmasına gerek yok. Kalbinde hissettiklerini bana aktarmasını isterim. Bu sözler olmadan.İlan Aşk Ediyorum Sözleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Nisan 2024 2 Nisan 2024 — 21:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar