Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Siteleri İsimleri - 21 Diyarbakır, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Siteleri İsimleri

Bugün çok sözü edilen ve çok duyduğum bir konu hakkında sizinle arkadaş siteleri isimleri bu konu hakkında kendi düşüncelerimi paylaşmak istemek istedim ve bu yüzden bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim.

Bazı kişiler arkadaş siteleri isimleri hakkında girdiği arkadaşlık sitesi ismi hakkında kararsız kalıyor ona dürüst, güvenilir bir site gibi gelmiyor. Bazıları da isme pek önem vermiyor. Ancak bence isim o kadar önemli değil. Sonuçta bir bayan içinde bir bey için de amaç aynı tanışmak arkadaşlık kurmak veya hayat arkadaşını aramak için bu gibi arkadaşlık sitelerine bakıyorlar üye oluyorlar yada ücretli veya ücretsiz üye olup zaman ayırarak bu arkadaşlık sitelerinde kendilerine göre bir arkadaş bulmaya çalışıyorlar. Peki bu isimlere dikkat eden kişiler niçin bu isimlere dikkat ediyor veya ne den güven duymuyor. Açıkçası bende bu dikkat edenlerin içindeyim. Bir arkadaşlık sitesinin ismi bana açıkçası hitap etmeli en azından ben kendi adıma söylüyorum benim için güven ile pek alakalı değil. Benim için ismin önemi biraz kulağa hoş gelmesinin ve insanı çekmesi ile ilgili. Ben bir arkadaşlık sitesine girer iken ilk dikkat ettiğim şey ismi beni kendine çekmesi gerekiyor ve ikincisi de içindeki ilanlar yada üyeler bunlara bakıyorum ve buna göre katılıyorum bu arkadaşlık sitesine. Ve bir kaç kez üye olarak da katıldığım siteler oldu isminden dolayı tabi pek sonuç alamadığım pek aktif sayılmayacak bir site çıktı orası ayrı bir durum. İkincisi daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve ismi ve içindeki arkadaşlar ve üyelik veya herhangi bir ücret beklemeden ilan açma fikri benim çok hoşuma gitti ve burada kendime uygun bir arkadaş bulabilmek için ilanlar açtım bulundum.

Tabi sonuç güzel çıktı seviyeli sohbet edebileceğim dertleşe bileceğim bir arkadaş buldum. Ve bu konuda ismi de yada benim gibi arkadaş siteleri isimleri dikkat eden kişiler için bir kaç kendi düşüncemi paylaşmak istedim. Ve bunu paylaşmak için bu sefer bu ilanı açmak istedim. Gerçekten bazı kişiler için isimlerin dikkat çekici olması çok önemli olabiliyor. Ama bazı kişiler ismine yada içeriğine dikkat etmeden katılıyor üye oluyor. Kimisi boşuna zaman geçirdiği siteler de oluyor. Zaman kaybına uğradığı siteler ama bunları yapa yapa öğreniyoruz. Kendimize uygun bir arkadaşlık sitesini bulmaya çalışıyoruz.



Arkadaş Siteleri İsimleri - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Temmuz 2024 16 Temmuz 2024 — 19:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhabalar. Diyarbakır merkezden Can. 22 yaşındayım. Sizinle tanışmak isterim. Sevgiler.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar