Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Telefon Numarası - 54 Sakarya, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Telefon Numarası

İyi günler ben bekar çalışan daha önce hiç evlilik yapmamış bir beyim. Aslında bu ilanı açar iken çok düşündüm.Yaşım 30.Ve diğer açılan paylaşılan ilanlara baktım ancak tam olarak istediğim gibi bir ilan bulamayınca en iyisi kendim ilan açmak diye düşünerek evlenmek istiyorum telefon numarası ilanını açmak istedim.

Ben dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine bağlı bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Aslında ben de artık evlenmek istiyorum telefon numarası verebilecek ve telefondan görüşebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım çünkü doğru kişi çıkmadı karşıma. Ben yanında mutlu olabileceğim yanında olduğum zaman eğlenebileceğim huzur duyabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Sakarya da yaşıyorum. Dürüst saygılı kibar nazik bir beyim. Çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan ve kendini evliliğe hazır hisseden bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya öyle gece hayatım yoktur. Tabi arkadaşlarım çevrem var ancak akşam oldu mu belli bir saatten sonra evimde olmak benim için de ailem için de daha iyidir. En azından bu şekilde yetiştim. Telefon numarasını verebilecek ve bu şekilde tanışabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Çünkü yazarak tanışmak bana pek samimi gelmiyor. Ama ses tonundan en azından görmesek de karşımızda ki kişiyi anlayabiliriz diye düşünüyorum.

Ben beni anlayan dinleyen yanında olduğum zaman mutlu olabileceğim huzurlu olabileceğim beni mutlu eden bir bayan arkadaş arıyorum ve onunla da evlenmek istiyorum telefon numarası ile görüşebilmek isterim. Yaşı 25-30 arası olan hiç evlenmemiş ailesine bağlı saygı duyan bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan ve ciddi düşünen bayanların cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Telefon Numarası - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 28 Nisan 2024 28 Nisan 2024 — 16:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar