Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Siteleri İzmir - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Siteleri İzmir

Merhaba ben İzmir de yaşayan yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce bu arkadaşlık sitesini bulmadan önce arkadaş siteleri İzmir ile ilgili olanlara bakmıştım. Ve ancak onlarda yada olan siteleri kendime uygun olarak görmedim. Bu nedenden dolayı daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendi ilanımı açmak istedim.

Yaşım 41 bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Kısmet olmadı aslında birbirimiz anlamadıktan sonra ve konuşup sohbet edemedikten sonra arada ne saygı oluyor ne sevgi. Bu nedenle ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahip değilim. Olmadı zaten önceki evliliğimde eşimden dolayı da düşünmüyorduk henüz sonu da kötü bitince zaten ayrıldık. Ve şuan düşününce de iyi ki istememiş de bende çocuk sahibi olmadım. Yoksa zaten ayrılacak olan bir aile olup ta tek başına çocuk yetiştirmek zor. Ve biz ne kadar umursamasak ta boşanınca çocuklar en çok etkilenen kişiler oluyor. Bu nedenden dolayı iyi ki olmamış diyorum. Ama şuan yalnızlığıma tek çözüpte olsaydı bir çocuğum olurdu. O olsaydı yalnız olmazdım yalnız kalmazdım. Neyse konuyu çok dağıttım konusu açılmış iken içinden geçenleri düşüncemi söylemeden edemedim. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duruyorum. Pek sosyal bir bayan değilim. Boş vakitlerimde daha çok evimde oturarak dinlenerek evimle ilgilenerek eksiklerini gidererek vaktimi harcıyorum. Zaten geri kalan zamanda da çalışıyorum hafta da bir iznim oluyor. Dürüst, saygılı, samimi,sıcak kanlı bir bayanım. Çalışkan ve azimliyimdir. Bir iş konusunda onu bitirmeden uyuyamam gece gündüz kafama taktığım konu neyse onu halletmeye çalışan bir bayanım. Biraz kendi açımdan bu huyumdan şikayet duysam da bu benim kendi düşüncem tabi ki. Burada yada arkadaş siteleri İzmir de ne aradığımı söylemek isterim. Aslında hayatıma sokacağım dürüst saygılı anlaşıp konuşabileceğim arkadaşlık yürütebileceğim ve ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir bey arıyorum.

Bir beyde aradığım özellikler dürüst,saygılı, nazik ve kibar olmasıdır. Evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu da olması benim için sorun teşkil etmez. Yaşı 41-50 arası olabilir. İzmir de veya başka bir ilde yaşaması da sorun olmaz. Maddi amaçlar için burada değilim bunu da belirtmek isterim. Ve maddiyat konusunda bir şey söylemek istemiyorum. Aklı başında bir bey zaten ailesine bakabileceğine inanıyorsa o benim için yeterlidir. Ve en önemlisi ciddi düşünerek tanışmak arkadaş olması benim için önemlidir. Boş yere zaman harcamayı sevmem. Bu bu arkadaşlık sitesi veya diğer arkadaş siteleri İzmir için de geçerlidir.İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaş Siteleri İzmir - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 4 Nisan 2024 4 Nisan 2024 — 02:26
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba tanışmak isterim hanım efendi bende İzmir Balçova dayım.

  2. Selam merhaba ben selim İstanbul da oturuyorum 29 yasındayım senı tanımak istiyorum hem okuyorum hem çalışıyorum şiir roman yazıyorum romantik kibar biriyim samimi dürüst güvenilir erdemli tatlı bir merhaba olsun devamı zaten gelir eminim başlamak lazım.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar