Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ciddi Arkadaş Sitesi - 80 Osmaniye, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Arkadaş Sitesi

İnsanlar yada bizler her zaman bizi anlayan dinleyen birisine ihtiyaç duyarız bunların içinde de en çok önemli olan bizi gerçekten ciddiyetle dinleyen anlayan ve hayatımıza girdiği zaman bizi üzmeyecek kırmayacak insanlara önem ve değer veririz. İşte bunların içinde de ciddi arkadaş sitesi bakmak ve bu isteğe göre bir arkadaşlık kurmak da mümkün.

Artık her şey o kadar kolay bir durumda ki. İnsanlar arkadaşlık kurmak istediği zaman yada yeni birisiyle tanışmak istediği zaman ciddi arkadaş sitesi bakıyorlar yada kendilerine göre birisiyle tanışmak istiyorlar. İşte bu durumlar da olan ben de böyle bir siteye girip kendime göre bir arkadaşlık kurmak istediğim için buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan Osmaniye de yaşayan bekar bir bayanım. Yalnız yaşıyorum. Tabi ailem den de o kadar uzak da değilim. Aynı şehir de yaşıyoruz. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Benim istediğim dürüst saygı çevresinde bir arkadaşlık kurmak ve yeni insanlarla tanışmak istediğim için buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ve baktığımızda benim gibi bu şekilde bir ilan açmak ve kendimi tanıtmak daha iyi olacağını düşündüm. Yaşım 31 bekar bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ve gezmeyi eğlenmeyi seven bir bayanım.

Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak ve kendine ciddi arkadaş sitesi arayan kişilerle tanışmak ve konuşmak isteyen bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim. Amacım konuşmak tanışmak ve yeni kişilerle tanışmak istemekteyim. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen kişilerin cevaplarını beklerim.Ciddi Arkadaş Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 29 Mart 2024 29 Mart 2024 — 18:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhabalar 36 yaşındayım sizinle tanışmak istiyorum.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar