Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Siteleri Ücretsiz - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Siteleri Ücretsiz

Aslında bu ilanı açar iken kendimi tanıtmak ve isteğimi belirtmek istiyordum. Ancak size kısa bir şey söylemek istedim. Bunu içinde ilk başta böyle başlamak benim için daha iyi olacak gibi geldi. Herkes gibi bende arkadaş siteleri ücretsiz olanlar benim ilgime giren siteler arasında.

Çünkü bir arkadaşlık sitesine belli bir ücret yatırma taraftarı değilim. Benim için ücretsiz olması hemde güvenilir olması yeterlidir. Bunun için de nette arkadaş siteleri ücretsiz olanlara bakar iken bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya ilan açmak istedim. Çünkü tam olarak kriterlerime uygun olduğunu düşündüm. İlk başta size bunları açıklamak istedim. Biraz da kendimi tanıtayım artık. Yaşım 29 bekar ailem ile birlikte Bursa da yaşıyorum. Çalışan kendi ayakları üstünde duran hem de ailesine destek olan bir bayanım. Ve bundan oldukça huzur ve mutluluk duyuyorum.Daha önce evlilik yapmadım. Pek sosyal bir bayan değilim. Boş vakitlerimde ailem ile olmayı yada evimde dinlenmeyi daha çok tercih ederim. Çünkü benim için aile demek her şey demek bir derdim olsa bir şeye canım sıkkın olsa bunu her zaman ailem ile birlikte aşmayı daha çok tercih ederim. Benim burada istediğim arkadaşlık biraz olsun sohbet edecek günlük yaşantımı değştirecek azcık da olsa yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak benim için mantıklı geldi.

Benim istediğim arkadaşlık ilk başta şunu da söylemek isterim maddi amaçlar için burada değilim. Ve bu gibi tekliflerle gelen kişilere cevap vermem bunu belirtmek isterim.Dürüst, saygılı, samimi, kibar ve nazik bayan veya bey olabilir bir arkadaş edinmek istiyorum. Bunun için de buraya ilan açmak istedim. Benim gibi arkadaşlık arayan yeni insanlarla tanışmak isteyen sohbet etmek isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim. İlanımla ilgilenen veya benim gibi arkadaş siteleri ücretsiz olanlarla ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Arkadaş Siteleri Ücretsiz - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 12 Mart 2024 12 Mart 2024 — 03:15
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar