Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Afyon - 03 Afyon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Afyon

Arkadaşlık kurmak birisiyle bir hayatı paylaşmak neden bu kadar zor ki. Aslında zorlaştıran bu hayatı zorlaştıran tek kişi kendisi veya karşı taraf oluyor. Aslında bir ev aile kurmak yada bir arkadaşlık kurmak edinmek bu kadar zor değil. Aslında tek dikkat etmemiz gereken dürüst olmak saygılı olmak ve samimi olmak önemli. Bir aile kuruyoruz mutluyuz ama ya kendimiz bilmiyoruz bunun değerini yada karşı taraf bilmiyor bir ailenin yuvanın mutluluğun huzurun ne demek olduğunu. Sonra işte böyle yalnız oluyoruz işte böyle arkadaşımız ailemiz olmuyor. Şahsen bir insanın insanlara karşı güveni gittiği zaman içine kapanır. Ve bu durumlardan birisini bende yaşadım ve bu yüzden kendime arkadaş sitesi Afyon gibi arkadaşlık siteleri bakmaya başladım.

Şimdi biraz kendimi açıklamak tanıtmak bahsetmek istiyorum. Yaşım 41 bekar yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak kısmet olmadı bir ailenin ne demek olduğunu bir ailedeki mutluluğun huzurun ne demek olduğunu bilemedi. Ve bu sebepten artık yapamadım. Çünkü bir evde ailede huzur mutluluk saygı ve sevgi kalmayınca o aileyi aile yapan hiçbir şey kalmadı ben ne kadar istesem de olmadı ve en iyisi ikimiz içinde ayrılmak oldu. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Benimle kalıyor. Zaten lise 3 gidiyor. Artık büyüdü oğlum. Ve bu durumu saygıyla karşılamıştı. Ayrılalı 6 sene oldu. Arkadaş sitesi Afyon veya benim gibi Afyon da yaşayım bu gibi arkadaşlık sitelerine bakan arkadaşlar vardır diye düşünüyorum. Daha önce bir arkadaşlık sitesinde bulunmadan yada buraya yazmadan önce uzun bir araştırma yaptım ve kendime göre en uygun bu arkadaşlık sitesini buldum. Çalışıyorum çok şükür ki kendi ayaklarımın üstünde duruyorum. Şunu da belirtmek isterim ki maddi amaçlar için burada değilim insanların aklına dul deyince hemen yanlış fikirler geliyor. Evet dulum ancak bu şekilde yada başka amaçlar için yaklaşmayın muhatap olmam cevap vermem bile bu konuda katıyımdır. Dürüst, bakımlı çalışkan ailesine sahip çıkan ailesine düşkün bir bayanım.

Aradığım bey Afyon’da yaşayan bir bey olmasını isterim. Ama oldu da başka şehirde yaşıyor ve anlaşabildik hayata bakış acımız aynı bu durumda düşünürüm başka şehirde yaşamayı. Benim için evlilik deyince tek istediğim huzurlu mutlu bir yuva kurmak ve sıcak bir aileye sahip olmak istiyorum. Evlilik sadece aynı yatağı veya aynı evi paylaşmak değil. Ve benim gibi düşünen bir bey arıyorum sadece. Bir ömür boyu yanımda olacak birbirimize destek olabileceğimiz saygı ve sevginin olduğu bir aile ortamı istiyorum.Maddi ve manevi olarak kendini hazır hisseden ve tanışmak isteyen bey olursa arkadaş sitesi Afyon ilanıma cevap vermesi yeterli.Arkadaş Sitesi Afyon - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Nisan 2024 6 Nisan 2024 — 20:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar