Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlık İlanları Bayanlar - 38 Kayseri, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlık İlanları Bayanlar

Merhaba ben 33 yaşında bekar bir beyim.Kayseri de yalnız yaşayan bir beyim. Kendime ait bir işim var onu işletiyorum. Aslında arkadaşlık ilanları bayanlar ile ilgili ilanlara veya arkadaşlık sitelerine bakıyordum. Ancak pek bulamadım.

Bu yüzden bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Benim gibi düşünen veya benim gibi arkadaşlık kurmak yada tanışmak isteyen bayan arkadaşlar arıyorum kendime bunun için de bu arkadaşlık ilanları bayanlar ilanını açmak istedim. Belki benim gibi düşünen veya benim gibi arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen arkadaşlar vardır diye düşünüyorum. Aslında aklımda evlilik düşüncesi var. Ancak doğru kişiyi bulamadım ve zaten uzun zamandır bu yüzden bekarım. Doğru kişiyi bulabilsem doğru insanı bulabilsem çok iyi olur. Evine ailesine bağlı vakit geçirmesini seven evi ile ilgilenen bekar bir beyim. Daha önce evlilik yapmadım bekarım. Dürüst, saygılı, samimi, kibar nazik ve anlayışlı bir beyim. .Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evlendikten sonra yada evleneceğim bayanı bulabilirsem Kayseri de yaşamayı düşünüyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemiyorum. En azından aklımda şu an bu şekilde bir düşünce yok.

Benim gibi evlenmeyi düşünen dürüst, saygılı, samimi, evine ailesine karşı sorumluluklarını bilen evine ailesine bağlı evlenmiş ayrılmış yada bekar olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Yaşı 25-33 arası olan evine bağlı bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi evlenmeyi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık ilanları bayanlar ilanı açan veya arkadaşlık kurmak isteyen birbirimizi tanımak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Arkadaşlık İlanları Bayanlar - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Mart 2024 2 Mart 2024 — 22:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar