Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dul Bayan Arkadaş Arıyorum - Hızlı İlanlar - Arkadaş Arıyorum

Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bir yeni hızlı ilan kategorimiz olan Dul Bayan Arkadaş Arıyorum ziyaretçi önerisi ile kısa ücretsiz hızlı kısa ilan kategorimize eklenmiş olup bu kategori de de kendi ilgi alanlarınız ile parallelik gösteren ziyartçi ilanlarına erişebilir, yapıtlayabilir ya da kendi kısa ilanınızı hılı ve kolay bir biçimde ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. Hızlı ila kategorilerimiz artık sizlerin de bildiği gibi sizlerin önerileri ile eklenmekte olan kategorilerdir. Yeni hızlı ilan kategorilerinizi siz de iletişim sayfamız aracılığı ile önerebilirsiniz. Önerilerin yoğunluğuna bağlı olarak site kurallarına uygun öneriler en yakın sürede yayına açılmakta ve öneri sahibi ile bu kategori ile ilgilenen diğer ziyaretçilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Arkadaş İlan Sitesi genelinde olduğu gibbi (profiller, profil yanıtları, hızlı ilan kategorileri, hızlı ilanlar, hızlı ilan yanıtları vb) tüm içerikler site kurallarına dahildir ve bu şekilde göndermiş olduğunuz iletiler denetlenmektedir. Çok daha hızlı bir şekilde yayına giren ve siz aksini isteyinceye dek yayında kalan iletiler için lütfen site kurallarını en az bir kez okuyarak buna uygun iletiler gönderiniz. Aksi durumlarda bu gibi içerikler ya onaylanmaz, denetimler esnasında kaldırılır ya da şikayetler kapsamında yayından kaldırılırlar. Yani bu gibi çerikler ya hiç bir ziyaretçiye erişemez ya da kısıtlı sayıda ziyaretçiye erişerek yayından kaldırılırlar. Daha hızlı ve daha fazla ziyaretçi ile etkileşime girmenin en kolay yolu sitemiz kurallarına uygun içerikli iletiler göndermeniz olacaktır. Dul Bayan Arkadaş Arıyorum kategorisinde de bu kurallar uygulanmaktadır.

Bunlara ek olarak sıkça yapılan hataların başında tek kelimelik ilanlar ya da ilan yanıtları, kötüye kullanıma açık özel kimlik bilgilerinin paylaşılmaya çalışılmasıdır. Yukarıda bahsedilen kurallar bu gibi sorunlardan ziyaretçilerimizin uzak kalmasını da sağlamaktadır. Tek kelimelik metinler fazla ilgi görmemekte ve genellikle ileti sahibi hiç bir ziyaretçi ile etkileşime girememektedir.Dul Bayan Arkadaş Arıyorum - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Nisan 2024 23 Nisan 2024 — 12:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Slm ben mert ist. Tanismak isteyen bayanlar yasim 43.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar