Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Üye Olmadan - 09 Aydın, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Üye Olmadan

Artık günümüzde bir sürü arkadaşlık siteleri mevcut. Ve bu siteler içinde farklı farklı bir sürü de site bulunmakta. Bu arkadaşlık sitelerinin yaygınlaşması ise artık günümüzde arkadaşlıklar bu gibi sitelerde kuruluyor. Ve bunun için de arkadaş sitesi üye olmadan sitelere bakmak içinde bu tarz siteleri bulmak isteyen de olabiliyor.

Çünkü baktığımızda çoğu arkadaşlık üye olmadan ilan açamıyorsunuz yada bir arkadaşla tanıştınız ve konuşma fırsatınız olmuyor. Bu gibi engeller çıkmada işte bende tam olarak bu nedenden dolayı arkadaş sitesi üye olmadan sitelere bakmak ve kendime arkadaş bulmak istedim. Biraz kendimi tanıtacak olursam ben bekar çalışan yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Ailem ile birlikte yaşıyordum. Ancak artık kendi tek başıma yaşamaya karar verdim. Ve ayrıldım. Aydın da yaşıyorum. Ailem de burada yaşıyor ancak tabi ben kendime ayrı ev kiraladım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Yaşım 27 bekar eğlenceli samimi dürüst saygılı ailesine evine bağlı değer veren hayvanları seven bir bayanım. Benim bu ilanı açma nedenim ise arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni arkadaşlıklar kurmak istediğimden dolayı üyelik gerektirmeyen arkadaşlık sitelerine bakıyordum.

Ciddi bir düşüncem yok. Ve bu şekilde yazan yada geri dönüş yapan olursa cevap vermem amacım arkadaşlık kurmak yeni insanlar tanımak sohbet etmek biraz vakit geçirmek istiyorum. Ve bu düşünce ile bu arkadaş sitesi üye olmadan ilanı açıyorum. Bayan veya erkek olabilir. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık yapmak isteyen konuşmak isteyen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Arkadaş Sitesi Üye Olmadan - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Mart 2024 24 Mart 2024 — 14:52
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar