Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlanları - 05 Amasya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlanları

Merhabalar ilk başta arkadaş ilanları sitesine ilk defa katılıyorum. Kendime uygun bir eş arıyorum.Yaşım 31 hiç evlenmedim. dürüst güvenilir kadına kadın gibi davranacak ailesine bakabilecek bir eş arıyorum.

Çalışıyorum,küçük bir butiğim var ve kendi işinden başka hiç bir şey düşünmeyen bir bayanım. Haliyle çalışmaktan yeni insanlar tanıyım arkadaşlık pek kuramıyorum vaktim çok olmuyor. Boş vakitlerinde evde geçiren evcimen bir bayanım. Arkadaş ilanları olarak ilan açıp kendime ruhuma yakın olan insanla tanışmak ve eğer anlaşabilirsek evlenmek istiyorum. Tek yaşıyorum ailem aslen Aydın’da yaşıyor. Ben Amasya’da kendi düzenimi kurdum ve burada yaşıyorum. Eğer evleneceğim insanı bulursam o nerede yaşamak isterse yaşarım.Yaş kriteri 31-38 olabilir. Dediğim gibi beni seven kadın ruhundan anlayan bir beyle tanışmak istiyorum.

Artık bende yuva kurmak, aile olmak, çocuğum olsun istiyorum. Arkadaş ilanları olarak ilanıma cevap veren dürüst ve evlenmeyi düşünen beyleri beklerim.Maddi amaçlar için burada değilim. Öyle tekliflerle gelmeyin cevap alamazsınız.Arkadaş İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Şubat 2024 14 Şubat 2024 — 17:35
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar