Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi İzmir - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi İzmir

Artık günümüzde arkadaşlık siteleri yoğun bir artış göstermekte.Bende arkadaş sitesi İzmir sitelerine baktım ancak kendime göre güvenebileceğim bir arkadaşlık sitesi bulamadım. Bu nedenden dolayı bu siteyi bulunca buraya kendi adıma bir ilan oluşturmak ve bırakmak istedim.

İzmir’de yalnız yaşayan bir bayanım. Buraya ilan açmayı bulduktan sonra uzun zaman bir süre düşündüm. Ancak sonra kesin karar vererek bu yüzden ilan açmak istedim. Şunu da belirtmek isterim ki buraya ilan açma niyetim maddi bir beklenti için değil ve bu şekilde yaklaşmayın lütfen çünkü bu konuda kim olursa olsun cevap vermem muhatap olmam. Bu nedenle böyle amaçlar için burada bulunmamaktayım. Amacım ciddi bir arkadaşlık ve tanıştığım kişiler arasında anlaşabildiğim uyum sağlayabildiğim kişi ile uzun süreli bir arkadaşlık ve ileriye doğru ciddiye bineceğini düşündüğüm kişi ile tanışmak konuşmak anlaşmak ve ileriye doğru evlenmek için burada bulunmaktayım. Yaşım 37 bekar bir dayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak kısmet olmadı devamı gelmedi. Yürütemedik. Ve anlaşarak ikimizde aynı karara varınca boşandık. Bu evliliğimden çocuğum yok. Ve çocuk sahibi olmak istemiyorum bunu belirtmek isterim. Çünkü bazı özel sebepler var. Ve bunu özel olarak tanıştığım ciddi olacağım kişi ile konuşurum anlatırım. Umarım dinleyecek olan kişi de anlar diye düşünüyorum.Dürüst, bakımlı, samimi sıcak kanlı bir bayanım. Hayatımda yalanı asla sevmem ve yalan konuşan bir kişiye karşı da tahammül edemem. Bu nedenden dolayı dürüstlük benim için her şey.Çalışıyorum ve kendimi işime adadım. Pek sosyal bir kişi bayan değilim. Evden işe geçen normal bir yaşantım var. Zaten o nedenle buraya ilan açmayı düşündüm. Ve kendimi arkadaş sitesi İzmir ilanlarına yada arkadaşlık sitelerine bakar iken buldum. Boş vakitlerimde evde vakit geçirmeyi dinlenmeyi evimle ilgilenmeyi daha çok severim.

Bir beyde aradığım özellik Öncellikle samimi ve dürüst olması. Kibar nazik anlayışlı bir bey olmasını isterim. Yaşı 37-45 arası olabilir. Daha önce evlilik yapmış birisi ve çocuğu olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz. Ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini seven ve ailesi ile olmayı seven bir bey olması benim için önemli. Kötü bir alışkanlığı olmasını ve gece hayatı dışarı hayatı olmasını istemem. Ben hayatıma bir eş den çok arkadaş olabilecek yanında rahat olabileceğim her şeyimi paylaşabileceğim beni dinleyecek beni sevecek bir bey arıyorum. Eğer niyeti ciddi olan arkadaş sitesi İzmir ilanları ilgilenen beylerin mesajlarını beklerim.Arkadaş Sitesi İzmir - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Aralık 2023 1 Aralık 2023 — 23:30
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar