Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk İlanı - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Aşk İlanı

Aşk adı gibi kendisi de çok güzel bir duygu herkes aşkı yaşamak hissetmek ister. Kalbinde sevdiğin özel birisinin olması çok güzel bir duygu. Herkes hayatında aşkı yaşamak hissetmek ister. Özellikle aşk ilanı yapıyorsa birisi sevdiği zaman seni.

O zaman aşk ilanı yapan kişiye aşık değilsen bile o kişiye bir kez şans tanımak ve o kişiye karşı bir şeyler hissetmeye çalışırsın. Bazen bu olay karşısında o kişiye şans tanıdığın zaman onu sevgisine karşılık vermek istersin bazen de olmaz ne yaparsan yap onun sevgisine karşılık versen de bazen bu durum gerçekleşmez. Çünkü olmamış olur. Yapsan da karşılık versen de olmaz diye düşünüyorum. Ancak aşkını ilan etmek aşkını ifade etmek bir kişiyi seviyorsan sevdiğini söylemek gerçekten güzel durum ve insanı mutlu eden her zaman sevdiğini söylemek ve gerçekten insanın hayatına bir kez yaşayan yada bu durumu yaşayan herkes bilebilir. Aşk gerçekten özel gerçekten insanın hayatına bir kez karşısına çıkan bir durum. Ve insan o zaman gerçekten çok mutlu oluyor. Ve aşkı hissetmek aşkı yaşamak ve gerçekten çok güzel bir durum.

Bazen aşk karşımıza çıkar ancak biz kıymetini bilemeyiz ve bir kez kaybettiğimizde bir daha geri dönmez. Bir kişi sana aşkını ifade ediyorsa o kişiye karşı sevgini söylemek ve belli etmek ve gerekirse aşkını saklamamak için aşk ilanı yapabilirsin. Ve bu durumda da en azından sen aşkını söylemiş ve ifade etmiş olursun. Gerisi karşı tarafa kalmış bir durum olur.Aşk İlanı - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Şubat 2024 22 Şubat 2024 — 17:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar