Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Bulma Sitesi Bedava - 22 Edirne, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Bulma Sitesi Bedava

Arkadaşlık dediğimiz zaman gerçekten hissettiğimiz bir duygu vardır.Bu duygunun içinde konuşacağımız sohbet edebileceğimiz ve gerçekten bizi anlayan dinleyen değer ve önem veren bir arkadaşa sahip olmak isteriz. Tabi bunu kim istemez ki aslında. Ancak baktığımız zaman bu gibi arkadaşlıkların zor olduğunu görüyoruz. Aslına bakarsanız burada arkadaş bulma sitesi bedava olan yerlere bakmak istedim. Ancak pek benim ilgimi çeken bir yer bulamadım bu yüzden de buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Biraz kendimden bahsedecek olursam. Ben bekar çalışan bir bayanım. Edirne’de yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Benim istediğim konuşacak sohbet edecek ve gerçekten arkadaşlık kurmak isteyen bir arkadaş aramak istedim. Artık insanlar bu gibi ortamlarda yada buna benzer yerlerde kendilerine uygun arkadaşlar bulmaya sosyalleşmeye çalışıyor bende bu durumdan dolayı arkadaş bulma sitesi bedava olanlara bakmak ve ilgimi çeken sitelere bakmak istedim. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı arkadaş canlısı bir bayanım. Edirne’ de yalnız yaşayan bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlık kurmak ve sohbet edebileceğim en azından birbirimizi tanımak daha iyi bir arkadaşlığa sahip olmak istediğim için buraya ilan açmak istedim. Yaz geldi havalar ısındı ve insan dışarı çıkıp arkadaşları ile sohbet etmek konuşmak buluşmak ister. Ben de çalıştığımdan dolayı pek bir sosyal çevrem yok diyebilirim. Ve arkadaşlık kurabileceğim ve bu güzel havalarda buluşup sohbet edebileceğim bir arkadaş arıyorum.

Benim gibi bu konuda ilgilenen ve yaşım 33 olan bir bayanım. Benim gibi arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve arkadaş bulma sitesi bedava ile ilgilenen ve dürüst saygılı samimi nazik anlayışlı bir arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Arkadaş Bulma Sitesi Bedava - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Nisan 2024 5 Nisan 2024 — 23:56
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar