Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Urfadan Evlenmek İstiyorum - 63 Şanlıurfa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Urfadan Evlenmek İstiyorum

İyi günler ben Urfa da yaşayan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Aslında biraz da ailem istediği için evlenmiştim ama artık yürümediğine karar vermiştik ve ayrıldık. 25 yaşında evlendim 32 yaşında boşandım.Aslında benim bu arkadaşlık sitesine ilan açma nedenim ise Urfadan evlenmek istiyorum bunun için de ilan açmak bana mantıklı geldi.

Şu an 35 yaşında bekar bir bayanım. Benim evlenmek isteğim aslında uzun zaman düşünmeyecektim evliliği tekrar ta ki doğru kişi çıktığını düşündüğüm zaman istiyordum en azından düşüncem bu şekilde idi. Ancak sizin de yada bayanların da beni anlayacağı gibi dul olmak gerçekten zor. Dul olmak tek başına yaşamak zor ben bur da maddi zorluktan bahsetmiyorum manevi zorluktan insanların sana olan bakışından bahsediyorum. Bunun için de bende Urfadan evlenmek istiyorum ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak istedim. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim olmadı ne yazık ki. Ancak şu anda düşünüyorum ki iyi ki olmamış. Çalışan evine ailesine bağlı saygılı dürüst bakımlı evine özenen bir bayanım. Pek bir sosyal hayatım yok daha çok iş ve ev arasında bir hayatım var dediğim gibi dul olunca insanlar sana pek iyi bakmıyorlar bunlar erkek olsun kadın olsun fark etmez. Ve zaten benim de insanlara olan güvenim kalmadı.

Ben beni anlayan dinleyen anlayışlı evine ailesine bağlı kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan. Evini ailesini eşini düşünen eşi ile birlikte gezmek eğlenmek isteyen bir bey arıyorum. Evlenmiş ve ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok sadece evine bakabilsin benim için yeterlidir. Beni önemseyen kalbimi açabileceğim bir bey arıyorum. İstediği yerde de yaşayabilirim sonuçta beni buraya bağlayan bir şey yok. Urfadan evlenmek istiyorum ilanımla ilgilenen beylerin ciddi düşünen evlenmeyi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Urfadan Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Nisan 2024 23 Nisan 2024 — 20:28
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar