Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlanları Sitesi - 20 Denizli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlanları Sitesi

Merhabalar günümüzde baktığımızda insanlar artık bu gibi yerlerde yani daha doğrusu arkadaşlık kurabileceği yada yeni insanlarla tanışmak istediğinde arkadaş ilanları sitesi bakıyorlar yada buralara kayıt olup ilan açıyorlar. Ben de bu düşünceyle birlikte buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Aslında baktığımızda artık insanlar eskisi gibi değil de daha çok bu gibi sitelerde veya online olan arkadaşlık sitelerinde veya sosyal medyalarda kendine arkadaş konuşacak sohbet edecek insan bulmaya çalışıyorlar.Yeni arkadaşlıklar kurmak sohbet etmek isteyen herkes artık bu gibi sosyal yerlerde oluyor. Çünkü insanlar artık teknoloji ile birlikte olduğunu söylemek ve bu nedenden dolayı da burada arkadaşlık kurmak istemekteler. Bunlar düşünüldüğünde aslında bu gibi yerlere bakmak veya arkadaş ilanları sitesi bulmak yada ilan açmak yada arkadaş edinmek istediğini söylemek artık o kadar da zor bir durum değil diyebiliriz. İşte bende bu yüzden burada ilan açmak ve biraz olsun ne kendimi tanıtmak istedim. Benim için önemli olan ve burada ilan açarak kendimi tanıtmak istedim. Ben kendimi tanıtmak ve burada arkadaş bulmak istedim. Benim yaşım 27 bekar çalışan kendi halinde olan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak kısa süren bir evlilik oldu ve boşandık tabi bu durum ne kadar istemesem de oldu. Çünkü insanın yapacağı en iyi şey güzel mutlu bir yuva kurmak diye düşünüyorum.

Ben de bu yüzden arkadaş ilanları sitesi bakmak istedim. Aslında baktığımda şu anlık aklımda evlilik düşüncesi yok yeni arkadaşlıklar kurmak yeni insanlarla tanışıp konuşmak sohbet etmek isterim.Ancak arkadaşlık etmek konuşmak yeni insanlarla tanışmak ve biraz olsun yalnızlığımı gidermek için arkadaş aramaya ve bu gibi yerlerde arkadaş edinmeye karar verdim ilgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Arkadaş İlanları Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Şubat 2024 24 Şubat 2024 — 11:13
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar