Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

evlenme sitesi ücretsiz - 68 Aksaray, Bayan - Arkadaş Arıyorum

evlenme sitesi ücretsiz

Ben fatma ilk defa bir evlenme sitesi ücretsiz ilanı yazıyorum bu nedene eksiklerim olur ise mesaj göndererek sorarsanız zevkle yanıtlarım. Sürekli daha önceleri de evlenme sitesi ücretsiz ilanlarına rastlasam da kısmet bu güneymiş. Artık daha önce gördüğüm evlenme sitesi ücretsiz ilanlarından hatırladığım kadarı ile kendi ilanımı yazmaya çalışacağım.

Öncelikle ben 40 yaşında dul çocuk sahibi olmayan bir bayanım. 20 yaşlarımda sonlanan evliliğimden bu yana hiç evlenmedim ve tüm zamanım bu yaşıma kadar çalışıp kendi ayaklarım üzerinde durmaya çalışmakla geçti. Artık hayata karşı tek mücadele etmek ağır geliyor ve kendime bir hayat arkadaşı, b,r eş arıyorum. Yani ilanımı ekleme nedenim evlilik. Ben Aksaray Güzelyurt ilçesinde yaşamaktayım ancak siz istediğiniz ilden yazabilirsiniz. Bölge kısıtlamam yok. Hani derler ya insan nerede doyuyorsa memleketi orasıdır, doğduğu yer değil. Ben de eşim ile nerede mutlu olcaksam orada kalabilirim.

Aradığım bey 40 ile 45 yaş arasında olabilir. Herhangi bir ilde yaşıyor olabilir, yurt dışı da olabilir. Dul olabilir, dul çocuk sahibi olabilir ya da hiç evlenmemiş de olabilir ancak benim ilk tercihim dul çocuk sahibi olmayan beyler olacaktır. Maddi olarak ailesini geçindirebilecek seviyede olması yeterlidir. Fiziksel bir özellik ya da görsel olarak herhangi bir kriterim yok. İlk dikkat edeceğim en önemli kriterim ise karşımdaki beyin bana ne kadar dürüst yaşadığı ve ne kadar dürüst bir yaşantı sürdürdüğüdür. Ayrıca bayanlara olan tavrı, yaklaşımı ve nezaketi de benim için ayrıca önemli.

Bunların dışında kriterlerime uymayanların yazmamalarını rica ediyorum. Kriterlerime uymayan kişilerin mesajlarını yanıtlamayacağım. Ayrıca başka amaçlar ya da vakit geçirme amaçlı yazanları da yanıtlamayacağım. Son olarak mesajlarınız da kriterlerime ne ölçüde uyduğunuzu yazarsanız ben de size yanıtlar yazabilirim. Kendi kriterlerinizden ya da yaşamınızdan, alışkanlıklarınızdan bahsedebilirsiniz hakkınızda fikir sahibi olabilmem için.evlenme sitesi ücretsiz - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Haziran 2024 24 Haziran 2024 — 20:13
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Günaydın hayırlı cumalar bende ibrahim 40 yaşındayım 175 boyundayım hiç evlenmedim ama aradigim bayanın kız dul olması hiç sorun değıl yeterki allah korkusu olmalı YETER bende aksarayliyim ortaköyde doğup büyüdüm şuan merkezde ikamet ediyorum sana talibim eğer ciddi isen tanışalım numaram.

  2. merhaba Fatma Hanım hayırlı günler ben manisa da yaşıyorum adım İbrahim dulum seninle tanışmak istiyorum tel

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar