Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Tanıma Siteleri - 30 Hakkari, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Tanıma Siteleri

Arkadaşlık bulmak arkadaşlık kurmak isteyen bir sürü kişi var. En azından benim tanıdığım çevremden arkadaşlarım bir çok arkadaşlık siteleri yada arkadaş tanıma siteleri hakkında fikir sahibiler. Bende bir gün merak ettim ve nette bir arama yaptım. Ve karşıma çıkan arkadaşlık sitelerine baktım. Tabi çoğu üyelik istediği gibi bazıları da üyelik istemeden de kayıt olabiliyor ve profil oluştura biliyorsun.

Ama daha çok arkadaşlarımın bahsettiği gibi çok fazla vakit geçirmen gereken ve daha çok yeni insanlarla tanışmak konuşmak arkadaşlık kurmak isteyen kişiler için daha uygun. Ve daha sonra bu arkadaş tanıma siteleri arasında bakar iken karşıma bu arkadaşlık sitesi çıktı. Tabi diğer arkadaşlık sitelerin de var ciddi bir ilişki kurmak isteyen tekrar dan evlenmek isteyen veya hayatını birleştirecek bir bayan veya bey arayan arkadaşlar var. Ancak benim gördüğüm ve kendi düşünceme göre bu arkadaşlık sitesi kadar bunun içinde okuduğum diğer ilanlar kadar çok yok. Diğerlerin önceliği daha çok sohbet yeni insanlarla konuşmak arkadaşlık yapmak üzerine kurulu olduğunu gördüm. Tabi bu benim kendi düşüncem herkesin düşüncesine de saygı duyarım. Bazı arkadaşlar faklı düşünüyor da olabilir. Bu nedenden dolayı genel değil de ben sadece kendi düşüncelerimi belirtmek istedim.

Ve bende bu arkadaşlık sitesini bulunca buraya kendi ilanımı ne istediğimi yada ne aradığımı söylemeden önce bu şekilde bir tane ilan açmak ve düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim. Belki size saçma gelebilir ancak benim nasıl arkadaşlık sitesi baktığımı bunlara merak saldığımı açıklamak için iyi bir fikir olarak geldi. Ve arkadaş tanıma siteleri bakmak isteyen veya kendine arkadaş bulmak isteyen arkadaşlar veya hayat arkadaşı arayan ciddi bir ilişki arayan arkadaşların olduğunu görünce bende buraya bu şekilde ilan açmak ve daha sonra ki ilanını da kendimi tanıtarak açmak istedim.Arkadaş Tanıma Siteleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Aralık 2023 24 Aralık 2023 — 23:55
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar