Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kocaeli Arkadaşlık İlanları - 41 Kocaeli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kocaeli Arkadaşlık İlanları

Merhaba iyi günler ben bekar yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce nette Kocaeli arkadaşlık ilanları baktım. Ancak sizin de tahmin edeceğiniz gibi ne kadar arkadaşlık sitesi olsa da insan güvenemiyor ve bu nedenden dolayı kendi ilanımı kendim açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim.

Ben daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün bir bayanım. Kocaeli’nde yalnız yaşayan bir bayanım. Maalesef bazı şeyler olmayınca olmuyor ve benim de önce ki evliliğim olmadı yürümedi ne kadar istesem de olmayınca olmuyor. Bunun için de bende Kocaeli arkadaşlık ilanları bakmak istedim. Ancak pek kendi ilgimi çeken bir ilan bulamadım ve güvenemedim. Ve bu nedenden dolayı da ilan açmak kendimi tanıtmak daha uygun olacağını düşündüm. Yaşım 34 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Hayatımda evlilik yaptım severek evlendik ama insanlar değişiyor ve benim hayatımda bu şekilde oldu. Ve ne kadar istemesem de ayrılmak istedik ve boşandık bu evliliğimden çocuğum yok. Kocaeli nde yalnız yaşayan çalışan bir bayanım.

Benim istediğim evine ailesine düşkün vakit geçiren benim yanımda olacak bir bey arıyorum. Bunun için Kocaeli arkadaşlık ilanları bakmıştım ama pek ilgimi çeken bir ilan bulamadım. Ve bunun için de arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim gibi daha önce evlilik yapmış ayrılmış çocuğu da olabilir evlenmeyi düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen bir bey arıyorum. Maddi bir beklentim yok düzenli bir işi olsun benim için yeterlidir. Nerede yaşadığının da bir önemi yok. Anlaştıktan ve birbirimizi sevdikten sonra nerede yaşadığının bir önemi yok benim için. Kötü bir alışkanlığı olmayan evine düşkün gece hayatı olmayan ciddi düşünen yaşı 34-40 arası olan beylerin cevaplarını beklerim.Kocaeli Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Nisan 2022 27 Nisan 2022 — 18:19
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar