Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Gaziantep - 27 Gaziantep, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Gaziantep

Merhabalar ben Gaziantep de yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve boşandık. Yaşım 39 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Kendime bakabileceğim bir arkadaş sitesi Gaziantep ile ilgili olan arkadaşlık sitesine baktım. Ancak kendime uygun bir arkadaşlık sitesi bulamadım. Ve bu nedenden dolayı bu arkadaşlık sitesini buldum.

Ve buraya kendi ilanımı açmak istedim ve bana oldukça mantıklı geldi. Asında uzun zamandır düşünüyordum arkadaş sitesi Gaziantep ile ilgili bir site aramak aklımda idi. Ancak bir türlü kısmet olup bakamadım. Ve sonra bu arkadaşlık sitesini buldum aradığım zaman sonra ve bu arkadaşlık sitesine ilan açma isteği duydum. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, bir bayanım. Önceki evliliğimden bir çocuğum var. Çalışıyorum kendi halinde yaşayan ailesine bakan bir bayanım. Gerçekten dul bayan olmak gerçekten zor ve ben aynı zamanda bununla da boğuşuyorum. Bu sebebten ötürü kendimi insanlardan sosyal yaşantıdan soyutladım hem güvenim kalmadı insanlara karşı hemde daha fazla başkaları için uğraşmak istemiyorum. Artık tek düşündüğüm kendim ve çocuğum bu yüzden boş vakitlerimde evimle çocuğumla ilgilenen bir bayanım. Burada bulunma amacım ise zaten düşünüyordum ancak bir türlü cesaret edememiştim ve ancak şimdi cesaret edebildim ve burada evlenmeyi düşünen ciddi düşünecek ciddi evlenmeyi düşünecek bir bey arıyorum.

Aradığım bey de evliliği düşünen dürüst,saygılı, samimi, kibar, nazik bir bey olması benim için önemli eşi ile vakit geçirmesini seven eşi ile ilgilenen ailesine düşkün aile kurmak isteyen bir bey arkadaş arıyorum. Yaşı 39-45 arası olabilir. Gaziantep de veya başka şehirde de yaşayabilirim. Benim istediğim tek şey mutlu ve huzurlu bir aile kurmak istemek ve bu şekilde isteyen bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İlgilenen beylerin arkadaş sitesi Gaziantep ilanıma cevaplarını bekliyorum.Arkadaş Sitesi Gaziantep - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Mart 2024 7 Mart 2024 — 11:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Baklava ustayım yaş 40 zatalinizle ilgilenmek istiyorum hanımefendi.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar