Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dul Bayan İlanları Arkadaşlık Ücretsiz İlanlar - Hızlı İlanlar - Arkadaş Arıyorum

Dul Bayan İlanları Arkadaşlık Ücretsiz İlanlar

Dul Bayan İlanları Arkadaşlık Ücretsiz İlanlar alt kategorimizde kategori içeriğini ve ilanları tüm ziyaretçilerimiz görüntüleyebilirler. Kendi ilanlarını oluşturabilirler ya da mevcut ilanları yanıtlayabilirler. Yeni eklenen hızlı ilan kategorimiz de sizlerden gelen alt kategori istekleri arasında yer almakta olup site kurallarımız bu alt kategoride de geçerlidir.

Arkadaş İlan Sitesi genelinde (profiller, hızlı ilan kategorileri, profil yanıtları, hızlı ilanlar ve hızlı ilan kategorileri) site kurallarımız geçerli olduğu gibi Dul Bayan İlanları Arkadaşlık Ücretsiz İlanlar alt kategorisinde de geçerlidir. Tüm hızlı ilan sahipleri ya da tüm hızlı ilan yanıtı sahipleri bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılarak göndermiş olduğunuz içerikler değerlendirilmektedir.Ayrıca iletişim sayfası ile ziyaretçilerimiz de bu denetlemelere katkı sağlayabilmekte aykırı içeriklere sahip iletileri bildirebilmektedirler. Bu denetlemeler ve şikayetler kapsamında kurallara aykırılığı tespit edilen profiller, profil yanıtları, hızlı ilanlar ve hızlı ilan yanıtları yayına ya hiç alınmamakta ya da yayından kaldırılmaktadır. Bu nedenle site kurallarına en az bir kez göz atarak site kurallarına uygun içerikler ile etkileşime gimenizi öneririz. Kurallara uygun içerikler en kısa sürede yayına alınarak siz aksini isteyinceye dek yayında kalmaktadır. Özetle en kısa sürede en fazla etkileşime ulaşmak için site kurallarına uymanızı öneririz.

arkadasilansitesi.com genelinde olduğu gibi Dul Bayan İlanları Arkadaşlık Ücretsiz İlanlar alt kategorisinde de uygulanan bu kurallar sitemizin ziyaretçi odaklı ve eksiksiz tüm içeriklere ziyaretçilerin tamamının ulaşabilmesi nedeni ile sıkı bir şekilde uygulanmaktadır. Bu kurallar bütünü ziyaretçi odaklı olarak bir içerik barındırıcısı olan Arkadaş İlan Sitesi sizlere hatırlatmakla yükümlüdür. Ayrıca içerik sahiplerininde faydasına ulan bu kurallar için tüm ziyaretçilerimizin imtina göstermesini rica ediyoruz. Kurallara uyan ve şikayetleri ile sitemize destek olan ve olacak olan ziyaretçilerimize şimdiden teşekkür ederiz.Dul Bayan İlanları Arkadaşlık Ücretsiz İlanlar - 7 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Nisan 2024 27 Nisan 2024 — 06:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

7 Yorum

Yorum Yap
  1. Bandırma da yaşayan emekli EVI arabası OLAN maddî sıkıntısı OLMAYAN mütedeyyin BEYIM 1.68 boy kilo 81 50-63 yaş aralığında güzel ahlaklı bır BAYANLA hayatımı idame ettirmek istiyorum sigara ve alkol kullanmayanlar arasın.

  2. Slm ben gaziantepten ikamet eden Engin yaş 39 boy 175 kg 80 ela gözlü siyah saçlı sprtk yaplı gerçek bayan arkadas ariyom fark etmz bekar dul evli yasada önem vermem msj ve ya watsp ara tanışalım.

  3. Slm ben hakan yas43 by 173 kg 70 kumralim beni çıkarsız sevebilecek dürüst bir bayan arıyorum önemli olan dürüst bir insan olmak arayın tanışalım bekliyorum samsunlu hakan.

  4. Slm ben gaziantepten ikamet eden tayfun yaş 38 boy 175 kg 75 gerçek bayan arkadas arıyorum lütfen gerck bayanlar msj ve ya watsp ara tanislim fark etmez bekar dul güvenli gerçekçi biriyim yaş da önem vermem.

    1. Slm ben hakan yaş 43 by 173 kg 70 kumralim beni çıkarsız sevebilecek dürüst bir bayan arıyorum arayın tanışalım bekliyorum samsunlu hakan.

  5. Ben mete istanbulda yaşıyorum yaşım 39 olgun hoşgörülü bayanlarla tanışmak istiyorum.

  6. slm kütahya merkezden ali yasım 28 ciddi kafa dengi bayan arkadas arıyorum bayan kuaförüm seviyeli insanlar ararsa sevınırım.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar