Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Urfa Arkadaş Sitesi - 63 Şanlıurfa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Urfa Arkadaş Sitesi

Bir bayan olarak tek yalnız yaşamak oldukça zor. Bunu maddiyat açısından söylemiyorum. Aksine yalnızlık kimsesizlik açısından söylüyorum. Eve geldiğinde seni dinleyen konuşan bir eşin arkadaşının dostunun olmaması bir ailenin olmaması çok zor çok kötü bir durum bence. Ve bunu benim gibi olan herkes bilir ve anlar bir ailenin değerini kıymetini nasıl önemli bir şey olduğunu bu hayatta ailenden başka hiç kimsenin bir önemi değerli olmadığını benim gibi olan herkes bilebilir diye düşünüyorum. Bunun için de Urfa arkadaş sitesi bakar iken bu arkadaşlık sitesini buldum.

Ve bu arkadaşlık sitesinin alt kategorisinde Urfa arkadaş sitesi olduğunu görünce bu ilanı buraya açmak istedim.Biraz size kendimi tanıtayım. Yaşım 39 bekar daha önce birisini severek bir evlilik yaptım herkesi karşıma aldım ve evlendim. Ancak insanlar değişir diye boşuna demiyorlarmış. Bizde de o oldu. Evlendikten sonra o saygı sevgi hoşgörü güven herşey gitti yerine anlaşamamazlıklar tartışmalar geldi.Belki düzelir diye biraz dayandım bekledim. Ancak düzelecek diye bekledikçe aksine tam tersi oldu. VE ne kadar olmasının istemesem de boşandık. Çünkü olacak gibi değildi. Ve ayrılmaya karar verdik. Bu evliliğimden çocuğum yok. Yalnız yaşayan çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Urfa da yaşıyorum. Ve artık bir yuva aile kurmak artık yalnız kimsesiz olmak istemediğimden dolayı ben de beni anlayan bir yuva kurmak isteyen bir bey arıyorum.

Bir beyde aradığım tek şey hoşgörü sevgi saygı güven dürüstlük bunları bekliyorum. Yaşı 39-45 arası olabilir. Evine ailesine düşkün sahip çıkan ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bey arıyorum. Maddi bir beklentim yok. Evlendikten sonra çalışmak isterim ki evime aileme benim de desteğim olsun isterim.İstediği yerde yaşayabilirim. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz. İlgilenen beylerin Urfa arkadaş sitesi ilanıma cevap vermelerini bekliyorum.Urfa Arkadaş Sitesi - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Mart 2024 8 Mart 2024 — 07:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Selam Eger niyetimiz gercek evlenmek se sizi tanimak istiyorum urfada yasiyorum.

  2. Selam Eger niyetimiz gercek evlenmek se sizi tanimak istiyorum.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar