Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Bayanlar - 40 Kırşehir, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Bayanlar

İyi günler ben uzun zamandır bu arkadaşlık sitesini takip ediyorum. Aslında kendime ait bir ilan açmadım hiç bu şekilde düşünmemiştim. Sadece gelen ilanları takip ediyordum yani diğer arkadaşların açtığı ilanları takip ediyordum. Ve içlerinde kendime uygun olanlara cevap veriyordum. Ama işin aslı benim aradığım yada cevap vermek istediğim ilan evlilik ilanları bayanlar açtığı ilanlar arıyordum.

Ancak pek ilgimi çeken veya benimle aynı düşüncede olduğunu hissettiğim bir ilan bulamadım bu konuda ve bende bu yüzden evlilik ilanları bayanlar ilanı açmak ve burada kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 46 bekar çalışan daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış ve bu evliliğimden 2 çocuğum olan bekar bir beyim. Kırşehir de yalnız yaşayan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Ben boşanalı çok oldu ve uzun zamandır yalnızlık çekiyorum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine bağlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Çalışıyorum kendime ait bir işim ve evim var çok şükür maddi konuda hiç bir sıkıntım yok. Evine ailesine bağlı bir beyim. Ciddi düşünen dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Benim istediğim beni anlayan dinleyen benim gibi evine ailesine bağlı bir bayan arkadaş arıyorum.

Bunun için evlilik ilanları bayanlar ilanımı açmak ve burada kendimi tanıtmak istedim. Benim gibi ciddi düşünen evine ailesine bağlı saygılı dürüst samimi evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir birbirimizi anlaya bileceğimiz aynı düşüncelere sahip olduğunu düşündüğüm ve evine ailesine düşkün çalışmasını istemem ancak kendi isterse de buna engel olmam yada karşı çıkmam ve verdiği kararın arkasında dururum. Kırşehir de yaşamak isteyen ve beni anlayan ciddi düşünen yaşı 39-46 arası olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Evlilik İlanları Bayanlar - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Haziran 2024 5 Haziran 2024 — 10:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar