Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Hollanda Arkadaşlık İlanları - Bayan - Arkadaş Arıyorum

Hollanda Arkadaşlık İlanları

İyi günler ben Hollanda da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuğum yok.Hollanda da yaşıyorum. Benim aslında bu ilanı açma sebebim benim gibi burada yaşayan veya burada yaşamayı düşünen ve kendisine arkadaş arayan vardır diye Hollanda arkadaşlık ilanları bakıyordum ancak pek ilgimi çeken bir ilan bulamadım ve bu nedenden dolayı en iyisi kendi ilanımı açmak diye düşündüm.

Aslında Antalya’lıyım ancak 6 sene önce buraya geldim. Ve daha da geriye dönmedim. Yaz tatillerinde yada arada sırada gelir memlekete tatil yaparım ama düzenim hayatım Hollanda da kurulu. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı,kültürlü ve bakımlı bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Yaşım 37 bekarım. Benim istediğim beni anlayacak beni dinleyecek anlaşabileceğim hayatımı birlikte geçirebileceğim bir bey arıyorum. Bunun için de Hollanda arkadaşlık ilanları ilanını açmak istedim ki belki yurt dışında yaşamayı düşünen veya yaşamak isteyen bir bey olur diye bu şekilde bir ilan açmak istedim. Maddi bir beklentim yok. Çalışan ve kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Maddi konuda herhangi bir sıkıntım yok. Eğer evleneceğim beyi bulursam Türkiye den olsun veya benim gibi Hollanda yada yurt dışında yaşayan bir bey olursa tanışmak konuşmak isterim ve Hollanda da yaşamak isterim. Türkiye ye dönmeyi düşünmüyorum. Çünkü alıştım buraya ve dönersem yapamam diye düşünüyorum. Ancak tabi tatil zamanları giderim değişiklik olur bana da bu şekilde bir hayatım var. Hayatım da çok şey geldi geçti. Yabancı bir ülkede kimsesizliği yalnızlığın ne demek olduğunu anladım bu şekilde evlendim ve ayrılarak bir ailenin nasıl dağıldığını da yaşadım. Ama insanız ve her şey bizim için. Hayatta yine vazgeçmedim her zaman çalıştım ve kendi ayaklarımın üstünde durarak bunların üstesinden gelmeye çalıştım.

Ancak artık yapamıyorum. Ben de istiyorum beni anlayan yanında mutlu olabileceğim hayatımı birlikte geçirebileceğim bir bey olsun bir aile kurmak yuva kurmak ben de istiyorum artık. Bunun için Hollanda arkadaşlık ilanları ilanını açmak benim için çok önemli oldu. Yaşı 37-46 arası olan yurt dışında yaşayan veya yaşamayı düşünen evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir dürüst,saygılı, nazik kibar kültürlü bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Aklı başında bir bey ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Kötü bir alışkanlığı olmasını ve gece hayatı olmasını istemem. İlanımla ilgilenen ciddi evlenmeyi düşünen ve bu düşünceyle tanışmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.Hollanda Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Nisan 2024 15 Nisan 2024 — 12:44
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar