Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Facebook - 23 Elazığ, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Facebook

Artık facebook yada diğer sosyal medyaları hayatımızın bir parçası haline geldi. Bu gibi siteler yani arkadaşlık siteleri haricinde insanlar daha çok diğer sosyal medyalarla günlük yaşantısına dahil etmeye başladı. Tabi her zaman bu gibi sosyal medyalara daha çok bağlı olmaya başladık. Ve bunların başında da evlilik ilanları facebook ile ilgili olanlar geldi.

Tabi günlük hayatımıza giren bu sosyal medyalar ne kadar arkadaş çevreni yada kendi sosyal çevreni eklemek amaçlı olsa da asıl tabanı yani amacı onun da bir arkadaşlık kurmak için olmasıdır. Yeni insanlarla tanışıp yeni insanlarla ilişkiler kurmanı sağlar. VE bir sürü facebook sayfaları açıldı ve açılmaya da devam ediyor. Kimisi bizim ilgimizi çekiyor kimisi çekmiyor. Ama bu sayfaların için de evlilik ilanları facebook gibi sayfalar da mevcut. Ve asıl önemli olan bu sayfaların yada grupların ne kadar güvenli olduğu ve olmadığı bana göre. Tabi herkes her yaşıttan kişi artık bu gibi sosyal medya kullanıyor. Ve bunlara erişmek daha kolay hale geldi. Ancak burada önemli bir nokta var bu facebook da sahte bir hesap oluşturmak da bu kadar kolay bir hale geldi. Bu nedenden dolayı bu konuda benim için en azından bu sayfalar biraz daha uzak geliyor.

Ama tabi gizli kapalı herkesin giremediği evlilik ilanları facebook sayfaları yada grupları var ve bunlara bakınca gerçekten içinde uzun zamandır arkadaşlık kurup tanışmış veya evlenmiş kişilerin olduğunu da görüyoruz. Hatta yakın bir arkadaşım facebook tan tanıştığı ve arkadaşlık kurduğu ve uzun zaman görüştükten sonra bu kişi ile evlendi ve şimdi gayet mutlu bir yuvası var. Benim dediğim istisna olan şeyler. yani bu tarz şeyler daha çok olmakta galiba en azından ben çevrem de çok denk geldim. Bu tarz evlenen kişilere ve ya orada arkadaşlık kurup tanışmış kişilere.



Evlilik İlanları Facebook - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Mayıs 2024 26 Mayıs 2024 — 01:35
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar