Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Plovdiv Arkadaş Sitesi - 10 Balıkesir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Plovdiv Arkadaş Sitesi

İyi günler ben Plovdiv de yaşayan bekar çalışan bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine gezmeye eğlenmeye düşkün bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Ben eğlenceli gezmeyi seven bir bayanım. Yaşım 34 bekarım. Plovdiv de yaşayan bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü ciddi bir ilişki düşünebileceğim yada evlenebileceğim bir bey girmedi hayatıma. Benim istediğim de biraz Plovdiv arkadaş sitesi arayan ve burada yaşayan beni anlayan benimle eğlenecek benimle gezecek beni önemseyen hayatıma girdiğinde bana değer verecek bir bey arıyorum.

Bunun için de bu gibi bir arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Sonuçta Plovdiv de yaşadığım için pek Türk bir arkadaşım yok ve bu gibi bir arkadaşlık sitesin de bulurum umuduyla Plovdiv arkadaş sitesi bakıyordum. Ve bu ilanı açmak istedim. Ben dürüst saygılı samimi kibar anlayışlı eğlenceli bir bayanım. Hayatımda en önemli şey benim için bana değer verecek beni önemseyecek gerçekten beni ben olduğum için yanımda olacak bir arkadaş dost arıyorum. Benim için önemli olan bu. Çalışan ve ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Çocukluğumdan beri Plovdiv de yaşıyorum. Tabi Türkiye ye geldim tatillerde ancak pek onun dışında orada bir işim olmadı yada bir çevrem yok. İşte biraz da bu yüzden burada kendimi tanıtmak ve kendimi açıklamak istedim. Ve kendime uygun bir arkadaş bulmak istedim.

Ne kadar evlilik düşünemesem de tabi ciddi bir ilişki de düşünebilirim hayatıma girecek kişiye bağlı bu. Maddi konuda bir beklentim yok. Benim gibi Plovdiv de yaşayan veya buraya gelip gidebilecek arkadaşlık kurabileceğim tanışabileceğim ve gezip eğlenebileceğim bir arkadaş bir bey arıyorum. Bunun için de Plovdiv arkadaş sitesi bakmak ve buraya bu ilanı açmak ve burada kendimi tanıtmak istedim. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim. Evlenmemiş olması öncelikli yada benim için önemli ancak evlenmiş ayrılmış da olabilir. Ama bu ilk önceliğim değil bunu da söylemek isterim.Plovdiv Arkadaş Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 29 Şubat 2024 29 Şubat 2024 — 20:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Ben Türkiye’den geldim bir ev kiraladım…yanlız yaşıyorum sizin tercihiniz doğrultusunda tanışmak isterim….Bulgaristan’ın gezilece.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar