Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Bedava - 11 Bilecik, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Bedava

İyi günler ben bekar bir bayanım. Aslına bakarsanız burada ilk defa bir ilan açma düşüncesi içerisindeyim. Çünkü şu an etrafımda çevremde kimse yok konuşabileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş aramak istedim bende. Bu yüzden de arkadaş sitesi bedava olan siteler geldi aklıma.

Biraz hayatımdan kendimden bahsedim açıklamak gerekirse. Ben bekar bir bayanım. Ben bekar çalışan daha önce bir kez evlilik yapmış ayrılmış bir bayanım. Yaşım 36 bekar bir bayanım.Çalışan ve yalnız yaşayan bir bayanım. Şu an çevremden de ailemden de konuşacak kimsem yok. Ben Bilecik de yaşıyorum. Haliyle dul bir bayan olarak insanın çevresinde pek insan olmuyor. Kimseye pek güven olmuyor. Bu durum da beni yalnızlığa itti. Benim gibi düşünen bir çok bayan vardır diye düşünüyorum. Daha önce ki evliliğimden çocuk sahibi değilim. Benim istediğim beni anlayan ve gerçekten benim yanımda olacak bir arkadaş arıyorum. Şu anlık evlilik gibi bir düşüncem yok. Çünkü sonuçta bir boşanma yaşadım. Ve bu durumu atlatmak benim için de zor oldu. Çünkü insan sevdiğini düşündüğü ve o kişi ile evlenince de istediği mutluluğu yada sevgiyi göremeyip boşanmak gerçekten yıkıcı bir durum ve hayal kırıklığına uğratan bir durumdur. Bu yüzden de bende arkadaş sitesi bedava olan yerlere bakıp konuşacak sohbet edecek bir arkadaş aramaya karar verdim.

Benim gibi düşünen niyeti evlilik olmayan ve arkadaşlık kurabileceğim sohbet edebileceğim bir arkadaşa ihtiyacım olduğundan dolayı bu gibi veya arkadaş sitesi bedava olan yerlere ilan açıp kendimi tanıtmak ve açıklamak istedim. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Arkadaş Sitesi Bedava - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Ocak 2024 10 Ocak 2024 — 16:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar