Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Bulma Ücretsiz Uygulama - 45 Manisa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Bulma Ücretsiz Uygulama

Merhabalar Manisa’da yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 40 bekar çalışan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var ve benimle birlikte yaşıyor. Aslında evlilik gibi bir düşüncem yoktu ancak tek başına da olmak geçinmek ayakların üstünde durmak zor olduğundan dolayı ciddi bir arkadaşlık kurabileceğim arkadaş bulma ücretsiz uygulama bakmak istedim.

Ancak pek çok uygulama yada yerler karşısında kendime en uygunu bulmak da bir o kadar zor oldu. Çünkü her yerde bazı sorunlar çıkabiliyor ve bunlara önlem almak amacıyla benim rahat hissedebileceğim bir yerde arkadaş bulma ücretsiz uygulama yerlerine bakmak yada bir ilan açmak yada profil oluşturmak iyi olur düşüncesiyle buraya ilan açmak istedim. Bir çok insan gibi bende hayatıma yalnız olsam da devam ediyorum. Ama bu yalnızlık hayatta seni anlayan dinleye kimsenin olmaması da bir o kadar kötü bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Ve bu durum için bende kendime ciddi bir arkadaşlık kurabileceğim bir yer aradım ve burası çok uygun geldi. Ben bekar çalışan bir bayan olarak tertipli düzenli bakımlı kendine özenen saygı duyan etrafında ki canlıları seven bir bayanım. Sıcak kanlı dürüst saygılı bir bayanım. Benim gibi düşünen ve tekrardan evlilik düşünen bir bey yada arkadaş arıyorum.

Aradığım beyde ki kriterler bekar evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok karşımdaki kişiden eşine evine bağlı olsun bu benim için yeterlidir. Yaşı 40-50 arası olan bekar ve arkadaş bulma ücretsiz uygulama bakan ciddi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaş Bulma Ücretsiz Uygulama - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Ocak 2024 14 Ocak 2024 — 00:46
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar