Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama Siteleri Bedava - 11 Bilecik, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Siteleri Bedava

Şimdi günümüz zamanında arkadaşlık sitelerinde ki artış herkesin yaş ayırt etmeksizin kullandığı arkadaşlık yalnızlıklarını giderdikleri sosyalleşmesinde yardımcı olduğu, vakit geçirebileceği bir yer haline geldi. Ama ancak bu gibi durumlarda paranızdan olmamak ve güvenebileceğiniz bir yer olması için arkadaş arama siteleri bedava çok aranılanlar arasında.

Bende bu siteyi bulmadan önce bir kaç sitede şansımı denedim ama iyi sonuç alamadım. Hem zamanımdan hem de aynı zamanda paramdan oldum. Üyelik gerektiren ücretli ilan oluşturarak cevap gelmesini beklemek ve ayrıca cevap gelmediği var iken şu kişi sizinle görüşmek istiyor konuşmak için üye olun altın paket alın gibi şeyler çıkıyor üstüne de bir de ondan alınca sahte yanıltıcı olduğunu anlıyor insan ve hem parandan olmuş oluyorsun hem de eline hiçbir şey geçmemiş oluyorsun. Bu yüzden arkadaş arama siteleri bedava diye uzun bir aramadan sonra bu siteyi buldum. Ücretsiz ilan oluşturup kendi ilanımı bırakarak arkadaş bulmak konuşmak daha güzel bir fikir gibi geldi. Ve gayet memnunum. Çünkü hem güvenilir, hem de bedava ilan oluşturabileceğim bir site buldum kendime. Bu ilanı açmadan önce kendi adıma bir tane daha ilan oluşturmuştum ve gelen yorumlardan cevapları çok bekleme gereği duymadan hemen cevap geldi ve buna gayet memnun oldum. Çünkü buraya yazan insanlar arkadaşlık sohbet etmek konuşmak hayatında birisi olsun diye evlenmek için veya sadece bu gibi ortamları denemek için arkadaşlık sitelerine bakıp ilan oluşturuyorlar. Dünyanın dört bir tarafından insanlarla konuşabileceğiniz hem de ücretsiz bedava bir şekilde ilan açabileceğiniz insanlara istediğini veren güzel kaliteli ve güvenilir bir site ve bu memnuyitemi belli etmek için bu ilanı açmak bana çok mantıklı geldi. Ben ilk başta bu siteye arkadaşlık birisiyle seviyeli bir şekilde sohbet etmek konuşmak dertleşmek istediğim için ilan açmıştım.

Ancak hayatımın aşkını kadınını burada bulacağımı hiç düşünmemiştim. 28 yaşında açmıştım ilanı ve şuan 2 yıllık evliyim 2 yıl önce açtım tanıştık görüştük ve sahte çıkmadığından güvenilir bir site olduğundan dolayı çok teşekkür ederim. Şimdi gayet mutluyum ve eşimin de haberi var buraya duygu ve düşüncelerimi arkadaş arama siteleri bedava adlı ilan başlığı altında paylaşmak istedim.Arkadaş Arama Siteleri Bedava - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Mart 2024 5 Mart 2024 — 09:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar