Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Bayan İlanları - 05 Amasya, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Bayan İlanları

Genel olarak arkadaş bayan ilanları bakıp kendime uygun bir arkadaş bulmak için ilan açtım. Günümüzde çok yaygınlaştı internet aracılığıyla arkadaşlık kurmak ilişki kurmak daha kolay geliyor insanlara. Mantıklı olarak da insanlar bu gibi ortamlarda daha fazla vakit geçiriyor. Nedeni kimse birbirini görmeden tam olarak tanıyamadan bu gibi ortamlarda kendilerini arkadaşlık kurmak daha samimi ve kişiye daha iyi hissettiriyor.

Tabi ki bazı durumlarda dolandırılmaya yada bilgilerinizin çalınması gibi eksi yönleri de var. Ama güvendiğiniz bir site ve gizlik bakımdan güvenilir bir site de takılıp arkadaşlık kurmak ve burada ilişkilere bakmak daha göze çarpıcı geliyor. Daha insanları cazip ediyor. Arkadaş bayan ilanları bakıp bende bir ilan açıp kendime arkadaş bulmak ve onunla sohbet etmek günlük hayattan konuşmak, samimi bir şekilde sohbet etmek isterim. Bu kadar yaygın olan ve ileriye doğru daha yaygın olacak bu arkadaşlık siteleri ve ya sanal ortamda arkadaşlık kurmak güzel bir fikir gibi geliyor. Eskiden televizyonda hatlar oluyordu onlar o kadar tercih edilmiyordu. Nedeni her zaman o hat çıkmıyor ya da istediğin sonuçu sohbeti alamıyorsun.Ama sanal ortam öyle olmuyor. İzmir Karşıyaka’dan katılıyorum. Sohbet amaçlı bulunuyorum. Güzel hoş sohbet etmek arkadaşlık kurmak güzel olur diye düşündüm. Yaşım 22 konuşacağım sohbet edeceğim bayanın yaşı benim için fark etmez. Önemli olan dürüst ve bir saygı çevresinde konuşmak sohbet etmek, dertleşmek tir.Hayatın bir döneminde iyi dost olmuş insanlardan asla düşman olmaz.

Birbirlerini hiç görmeyebilir ya da birbirlerinden çok uzakta nefes alabilirler. Ama onlar asla düşman olmazlar. Olabildikleri şey en fazla iki yabancı olmaktır. Yani demek istediğim en fazla dost olamasak bile tanışıp iki yabancı olsak bile sohbet edebilir rahat konuşabiliriz. Benim istediğim bayan arkadaşla sohbet etmek konuşmak günlük hayattan sıkıntılardan mutluluklardan konuşup sohbet etmek bir şeyler paylaşmak isterim.Arkadaş Bayan İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Mayıs 2024 5 Mayıs 2024 — 00:02
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar