Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gürcistan’dan Evlenmek İstiyorum - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Gürcistan’dan Evlenmek İstiyorum

İyi günler ben Gürcistan da yaşayan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Ben Gürcistan’dan evlenmek istiyorum bunun için de bu arkadaşlık sitesinde bir kez şansımı denemek istedim.

Aslında ilk defa bir arkadaşlık sitesine bakıyorum. Daha önce Türkiye de yaşadım. Ve evliliğimi orada yaptım ancak dediğim gibi olmadı bazı nedenlerden ötürü ve ayrılmaya karar verdik. Ve bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Yaşım 37 bekar çalışan şuan Gürcistan da oturan yaşayan bir bayanım. Aslen de Gürcistanlıyım. Ancak kısa bir süre Türkiye de de yaşadım. Ancak daha sonra boşandıktan sonra buraya tekrar geldim ve burada kendime bir hayat ve düzen kurdum. Ve bekar çalışan bir bayanım. Ancak tekrar evlenmek ve bu sefer kendime güzel mutlu bir aile kurmak istemekteyim. Bunun için de Gürcistan’dan evlenmek istiyorum ilanımı açmak istedim. Herhangi bir arkadaşlık sitesine ilk defa ilan açıyorum. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün mutlu olmak isteyen mutluluk arayan evlilik de aradığım mutluluk güven huzur arıyorum.

Benim gibi düşünen ancak Gürcistan da yaşamak isteyen ve Gürcistan’dan evlenmek istiyorum ilanıma cevap verecek bey arıyorum. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı olması kötü bir alışkanlığı ve gece hayatı olmasını istemem. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven tekrar evlilik düşünen evlenmiş ayrılmış veya çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok düzenli bir işi olması benim için yeterlidir. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. Yaşı 37-46 arası olan evlilik düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Gürcistan’dan Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Mayıs 2024 23 Mayıs 2024 — 07:29
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar