Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan Arkadaş Arama Hattı - 08 Artvin, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Arama Hattı

Herkese merhaba bugün size şu bayan arkadaş arama hattı hakkında bahsetmek istiyorum. Aslında arkadaşlık siteleri çıkmadan en azından internet bu kadar yaygın olmadığı zamanlarda insanlar her zaman konuşmak veya dertleşmek veya hayatına renk katmak için bayan arkadaş arama ihtiyacı hissetmiştir.

Bazıları da sadece yalnızlıktan hayatında birisinin olmaması nedeniyle herkes hayatında eskiden de olsa şimdi günümüz zamanında daha yaygın tabi ki her zaman böyle yollara başvurmuştur. İnsanın doğal geni bu şekilde işliyor sanırım bunu pek bilmiyorum. Ama ben de bir erkek olarak yıllar önce daha 18 yeni basmış ve bazı şeyleri merak ettiğimden dolayı bazı hatalar yada yanlış seçimler veya kimisine göre doğru sayılacak şeyler her genç gibi yaşadım. Şimdi 45 yaşında gayet aklı başında her şeyi görmüş geçirmiş ve hayatı öğrenmiş olgun bir bey olarak bunu yazmak istedim. Belki bir genç bir erkek yada bayan arkadaş arkadaşlık sitelerine bakar iken biraz olsun yardımcı olmak biraz olsun bir şeyler öğretmek için bayan arkadaş arama hattı ilanı açmak istedim.Aslında eskiden bu televizyonlar da herkesin bildiği gibi gece 12 den sonra çıkan ve bazı kanallarda sürekli şu kişi ile konuşmak için arayın diye çıkan telefon numaraları ve aradığında beklediğini alamayan hayal kırıklığına uğrayan sanırım bir çok kişi vardır.Ama eskiden elinde ki imkanlar bunlardı. Halen de var. Ama tabi ki eskisi kadar sık değil. Şimdi daha çok belli bir kaç kanalda isim vermek istemiyorum. Telefonla mesaj göndererek mesaj atıp altta geçen yazılar vardır. Bu yazılarda kimisi sevdiği kişiye mesaj atıp söyler iken kimisi de yalnız olduğuna dair mesajlar atar. Yani halen biraz da olsa yaygın eskisi gibi olmasa da sayılır.

Şimdi daha çok internet ortamı daha yaygın olması nedeniyle facebook ve benzeri sosyal siteler olduğundan dolayı arkadaş bulma arkadaş edinmek kendine uygun rahat konuşabileceğin samimi davranabileceği istediğini bulma oranı daha da çok arttı. Ve artık herkes bu gibi arkadaşlık ortamlarında veya arkadaş sitelerinde vakit geçirmeye arkadaş bulmaya evleneceği kişiyi bulmaya yada sadece öylesine vakit geçirmek isteyen tonlarca insan mevcut. Bayan erkek genç yaşlısının da dahil olduğu bu ortamlar eskiye oranla daha çok tercih ediliyor. Bayan arkadaş arama hattı eskiden yaygındı ama şimdi günümüz zamanın da daha çok bu arkadaşlık siteleri tercih ediliyor ve o hatlarda ki hayal kırıklığını yaşama gibi olan şansın bu arkadaşlık sitelerinde daha düşük oluyor.Bayan Arkadaş Arama Hattı - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 29 Mart 2024 29 Mart 2024 — 14:43
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar