Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlık Evlilik İlanları - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlık Evlilik İlanları

Evlenmeyi düşünen bayanlar ve beylerin ve hayatında istediği evliliği yakalayamamış ve boşanmış veya karşısına doğru insan çıkmamış evleneceği insanı bulamamış kişiler var aramız da ben de hayatımda bir kez evlilik yaptım ancak olmadı anlaşamadık ve ayrıldık ve bunun için de tekrar denemek ve doğru kişiyi bulmak için arkadaşlık evlilik ilanları bakmak istedim.

Aslında nette arkadaşlık evlilik ilanları diye bakınca bir sürü arkadaşlık sitesi çıksa da karşımıza benim için önemli olan güvenebileceğim ve aynı zamanda da ücretsiz ve bedava olması benim için önemlidir. Çünkü bir siteye belli bir ücret yatırma taraftarı değilim belki bundan rahatsız olmayanlar vardır. Ancak ben istemediğim için tamamen ücretsiz bir arkadaşlık sitesi arıyorum. Bunun için de kendime göre bir arkadaşlık sitesi bakmaya karar verdim. Ve bunun için de evlilik ilanları bana göre olduğunu düşündüm. Zaten ciddi düşünen ileriye doğru evlilik düşünen bir bayanım. Dediğim gibi daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden 1 çocuğum var. Benimle birlikte kalıyor. Yaşım 38 bekarım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. İzmir de yalnız yaşayan çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım. Boş vakitlerim de evimle ve ailem ile ilgilenmeyi çocuğumla vakit geçirmesini seven bir bayanım. Pek sosyal bir bayan değilim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı anlaşamadık ve ayrıldık. Ve şunu da belirtmek isterim ki maddi amaçlar için burada değilim. Amacım evlilik düşünen ciddi olan bir beyle arkadaşlık kurmak.

Benim gibi arkadaşlık evlilik ilanları bakan ve evlenmeyi düşünen beylerin yaşı 38-46 arası olması maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterli. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan. Evi ve ailesi ile ilgilenen evlenmeyi düşünen. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Ciddi düşünen evlenmeyi düşünen tekrar dan bir yuva kurmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaşlık Evlilik İlanları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Temmuz 2024 16 Temmuz 2024 — 15:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba iyi gunler tanisabilirmiyiz ben hasan.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar