Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kızlarla sohbet - Hızlı İlanlar - Arkadaş Arıyorum

Kızlarla sohbet

Kızlarla sohbet hızlı ilan kategorimizde sohbet içerikli kısa ilanlarınızı yorum yolu ile ekleyebilir, mevcut ilanları yanıtlayabilirsiniz ya da diğer alt kategoriler gibi hiç bir kısıtlama olmaksızın bu kategoriye erişebilirsiniz. Alt hızlı ilan kategorilerimizde sizlerden gelen yorum, öneri ya da istekler kapsamında sürekli yeni başlıklar eklenmektedir ve bu başlıklar altında kısa ilanlarınızı paylaşabilmektesiniz.

İlk alt ilan kategorimizde de belirttiğimiz üzere bu kategoriler standar profillerden farklı olarak yorum yolu ile herkesin kategori sayfasında kendi hızlı ilanını paylaşabileceği şekilde eklenmektedir. Kızlarla sohbet alt kategorisi de bunlardan biridir. Diğer profillerde kısa ilan kalıbında olan yorumların artık paylaşımı yasak olup bu gibi alt kategorilerde kısa ilanlarınızı paylaşmanız hem profil sahiplerinin rahatsız olmasını engellemek ve hem de doğru ilgi alanlarında kendi ilanlarını paylaşabilmelerini hedeflemektedir.

Kısa ilan tabiri ile bazı yanlış anlamaların önüne geçmek için şu noktalara dikkat etmenizi öneririz:

  1. Tek kelimelik yorumlar. Kısa ilan tabiri ile ilk akla gelen ve sıkça yapılan hatalardan biri olan tek kelimelik yorumlar olup bu gibi tek kelimelik yorumlar nedeni ile ya yorumunuz dikkat çekmemekte ya da tam anlamı ile ne anlatmaya çalıştığınız belli olmamaktadır.
  2. İletişim bilgileri dışında bir şey yazmamak. Bunu şu şekilde düşüne bilirsiniz; size gelen bir mesajda bir numara ve sadece beni ara gibi bir şey yazıyor. Arar mıydınız?
  3. Ciddiyetten uzak yorumlar. Bu gibi içerikler site kurallarına da aykırı olmakla birlikte genellikle yayına alınmadan direk silinen yorumlardır. Kurallara ek olarak yazdığınız kişiye de saygısızlık olarak düşünülmelidir. Arkadaşlık İlan Sitesi üzerinde tüm profil ya da alt hızlı ilan kategorilerinde bu öncelik hiç bir ziyaretçiye tanınmamıştır.
  4. İletişim bilgisi istemek. 2. madde de yer verildiği üzere hiç tanımadığınız ve hiçbir şekilde sizi tanımayan birinden direk olarak istenen iletişim bilgisi genellikle hüsranla sonuçlanan ve karşınızdaki kişiye de bir ölçüde saygısızlık olarak değerlendirilebilecek bir iletişim şeklidir.

gibi bir kaç noktaya dikkat ederek Arkadaşlık İlan Sitesi nde yer alan tüm özelliklerden çok daha verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Kızlarla sohbet alt kategorisinde olduğu gibi hızlı ilan alt kategorilerinde eklendikçe site kuralları ya da site kullanım şekilleri hakkında kısa bilgileri zamanla paylaşmaya devam ediyor olacağız. Sizlerde bu gibi olumsuz içerikler konusunda hem paylaşımcıyı ve hem de bizleri uyararak bu gibi içeriklerin kaldırılmasında ve diğer ziyaretçilerin bilinçlenmesinde katkı sağlayabilirsiniz.Kızlarla sohbet - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Mayıs 2024 1 Mayıs 2024 — 13:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar