Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Kolay Bulunmaz - 12 Bingöl, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Dost Kolay Bulunmaz

Merhabalar sizde hayatınızda belli dönemler artık bunaldığınızı her şeyden uzaklaşmak istediğiniz zamanlar oluyordur. Ve bu zamanlarda en çok ihtiyaç duyduğunuz şey ise birisiyle konuşmak seni anlayan dinleyen ve dostun olan kişiyle konuşmak dertleşmek seni rahatlatır. Ancak bu gibi durumlarda yada herkesin bildiği gibi dost kolay bulunmaz çünkü kolay bulunsaydı adı dost olmazdı.

Dostluk zamanla gelişen bir duygudur. İki kişinin birbirini anlaması dinlemesi her anında yanında olması demektir. Zaten dost demek seni anlayan huylarının bir olduğu seni düşünen bir arkadaş demektir. Ancak her zaman bu kadar bizi anlayacak dinleyecek birisini bulmak oldukça zor oluyor. Çünkü hiçbir zaman tam olarak aynı düşünceler de olmuyor. Ve artık gerçek dostluğun arkadaşlığın anlamını bilen kişi oldukça zor bulunuyor. Ve ancak bu arkadaşlığı zaman için de anlamak çok iyi olur. ancak kimse bu özelliği bilemez ve ya anlaması zor olur. Zaten bence dost kolay bulunmaz bunun için dost kolay bulunmuyor arkadaşlık kolay kurulmuyor. Gerçekten seni anlayan dinleyen ve hayatında belli bir şeyleri anlayan ve gerçek anlamada her durumda seni anlayan dinleyen arkadaş bulmak dost bulmak oldukça zor oluyor. Bunun için zaten dost arkadaşlık kolay bulunmuyor ve kolay kurulan bir şey değildir.

Her zaman insanlar dost edinmek için uğraşır benimde beni anlayan derdim olduğunda paylaşabileceğim yada mutluluğumu paylaşabileceğim bir dostum olsun ister. Ancak tabi bu dostluğu bulmak yada bu dostluğu edinmek gerçekten zor. İşte kime sorarsanız sorun yada kiminle konuşursanız konuşun size diyecekleri tek şey dost kolay bulunmaz olacaktır. En azından benim için de durum bu şekilde.Dost Kolay Bulunmaz - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 28 Nisan 2024 28 Nisan 2024 — 07:26
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar