Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanı Verenler - 52 Ordu, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanı Verenler

Ben Salih Ordu da yaşıyorum. Olgun yaşını başını almış kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Aslında bu ilanı açmadan önce de evlilik ilanı verenler bayanlara bakmıştım. Ancak benim kriterlerime uygun bir bayan bulamadım.

Ve bu nedenden dolayı da bu arkadaşlık sitesine kendi ilanımı vermek açmak istedim. Yaşım 39 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven maddi konuda bir sıkıntısı olmayan çalışan bir beyim. Olgun dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı, sadık evine ailesine karşı sorumluluklarını bilen bir beyim. Benim istediğim de bana uygun hayatıma uygun hayata bakış açısı benimle aynı olan ciddi olan evlenmeyi düşünen bir bayan arkadaş bulabilmek. İşte bu nedenden dolayı da evlilik ilanı verenler bayan arkadaşlara baktım ancak pek bulamadım. Tabi hepsi kendine göre anlatmış veya ne istediklerini veya nasıl bir hayat istediklerini belirtmiş. Ben Ordu da yaşamak isterim. Çünkü başka bir yerde düzen kurmak tekrardan bir düzen kurmak istemiyorum zaten burada kurulu bir düzenim ve işim burada. Eşim olacak bayanın çalışmasını istemem. Kötü bir alışkanlığım yada gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşine düşkün bir beyimdir.

Benim gibi evlenmeyi düşünen hayatını birleştirmek isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.Ordu da yaşamak istemesi yada yaşayan bir bayan olursa çok iyi olur. Dürüst, saygılı, samimi, evine düşkün bir bayan olması benim için önemlidir. Yaşı 30-39 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Evlilik ilanı verenler ilanımla ilgilenen ciddi evlenmeyi düşünen bayanların yazmasını bekliyorum.Evlilik İlanı Verenler - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Nisan 2024 23 Nisan 2024 — 07:56
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar