Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay Arkadaşlık Resmi - 03 Afyon, 81 Düzce, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kolay Arkadaşlık Resmi

Merhabalar ben güzel kara kalem resmi yapmasını yada normal resim yapmasını çok severim. Ve çok yakın olduğum bir arkadaşım vardı. Ve onun için dostluğumuz arkadaşlığımız için de bir resim yapmaya karar vermiştim. Ve yaptım da çok sevdiğim arkadaşım için birlikte arkadaşlığımız için resim yaptım. Ve biraz da nette kolay arkadaşlık resmi diye bakar iken yardım da aldım ve güzel bir resim ortaya çıktı.

Şimdi size bu kadarını söyleyeyim ve bir de unutmadan şunu söylemek istiyorum ben burada başımdan geçen bir olayı anlatmak için ilan açmaya karar verdim. Biraz dertleşmek için en azından içimi dökmek için bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açabilirim diye düşündüm. Çünkü gerçekten hayat şaşırtıcı kimin ne zaman size sırtını döneceği belli olmuyor. Bu yüzden bu şekilde bir girişle başlamak istedim. Az önce bahsettiğim arkadaşlığımı anlatmak ve biraz olsun içimi dökmek istediğimden bu yazımı paylaşmak istedim. Belki benim gibi resim yapmasını seven arkadaşlığı dostluğu için resim yapmak isteyenler vardır düşüncesi ile kolay arkadaşlık resmi ilanını açmak istedim. Neyse çok uzatmadan devam edeyim. Biz çok yakın iki arkadaştık hatta dost da diyebiliriz. Çok yakındık. Birbirimizin bir ihtiyacı olsa o söylemeden yardıma koşardık. Yani dostlukta olması gereken her şey de bizim dostluğumuzda vardı. Üzüntümüzü sevinçmizi hep birlikte yaşardık. En azından ben kendi açımdan bu şekilde düşünüyordum. VE o özel dostluk için sevdiğim zaten hoşlandığım işten dolayı arkadaşıma o özel dostluğumuzun simgesi olarak resim yapmaya ve onu hediye etmek istedim. Ama bir gün öğrendim ki resmi bana beğendiğini de söylememişti zaten ve verdiğimde de hiçbir duygu göstermedi. Ve o resmi alıp götürdüğünde çöpe atmış direk.

Ve ondan sonra da ben öğrenince tek dediği şey ben seni dostum arkadaşım olarak görmüyorum demek oldu. Ve o zaman gerçekten üzüldüm. Ben onun için arkadaşlığımız dostluğumuz için kolay arkadaşlık resmi yapmak istemiştim ve gerçekten özenmiştim. Ve onu dostum olarak gördüğüm için ve da beni dostu olarak gördüğünü düşünüyordum. Ancak durum bu şekilde değilmiş malesef. Bu hikayemi sizlerle paylaşmak istedim. En azından bir yerlere yazarak içimi dökmek iyi geldi açıkçası.Kolay Arkadaşlık Resmi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Mayıs 2024 19 Mayıs 2024 — 06:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar