Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Bulma Siteleri Mesajlaşma - 63 Şanlıurfa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Bulma Siteleri Mesajlaşma

Ben bekar çalışan yalnız yaşayan daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Ben artık yalnız olmak istemiyorum. Haliyle hem dul olmak hem de tek başına bir çocuk büyütmek oldukça zor bir durum. Bu zorluk maddi açıdan değil manevi açıdan bir zorluk. Ben de bu açıdan tekrar evlenmeyi düşündüm. Ve bunun için de arkadaş bulma siteleri mesajlaşma istiyorum ve ciddi düşünen bir beyle tanışmak istiyorum.

Aslında pek bu gibi yerleri düşünmüyordum. Ancak arkadaşım burayı önerdi ve o da burada arkadaş bulmuş konuşacak sohbet edecek ve gerçekten güzel bir site olduğunu söyleyince ben de girip bir bakmak istedim. Ve bakınca da benim gibi ilan açan evlilik düşünen ve gerçekten hayatında artık mutluluk arayan insanlar olduğunu gördüm.Ve bundan biraz örnek alarak bende ilan açmak istedim. Ben bekar çalışan bir bayanım.Evlilik düşünen ve bu amaçla arkadaş bulma siteleri mesajlaşma isteyen veya Urfa da yaşayan bayan arkadaş edinmek isteyen erkek arkadaş arıyorum. Urfa da yaşıyorum. Benim için yaşadığı yerin bir önemi yok. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Ve evleneceğim yada tanışacağım insanın da bu şekilde olmasını isterim. Anlayışlı kibar nazik karşısında ki kişiyi anlayan düşünen mutlu olmak isteyen bir aileye sahip olmak isteyen bir bey arıyorum. Yaşım 39 dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bayanım. Ve gerçekten artık yalnız olmak istemiyorum.Ciddi bir evlilik düşünüyorum. Ve mutlu olmak istiyorum.

Beni anlayan dinleyen arkadaş bulma siteleri mesajlaşma isteyen ve bir bayan arayan ve gerçekten evlilik düşüncesi olan maddi açıdan bir beklentim yok yaşadığı yer de önemli değil. İstediği yerde yaşarım. Önemli olan mutlu olmamız ve birbirimizi anlamamız diye düşünüyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Benim gibi düşünen kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan ve yaşı 39-50 arası olan evlilik düşünen bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.Arkadaş Bulma Siteleri Mesajlaşma - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Nisan 2024 26 Nisan 2024 — 06:14
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar