Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

2.Evlilik Yapmak İstiyorum - 80 Osmaniye, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

2.Evlilik Yapmak İstiyorum

İyi günler ben Osmaniye de yaşayan bekar yalnız bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Annesi ile birlikte kalıyor ama hafta sonları benim yanıma geliyor. Zaten artık o kadar küçük de değil ama bu demek oluyor ki istekleri ihtiyaçları da onunla birlikte büyüyor. Elimden geldiğince çocuğumla ilgilenirim. Benim bu arkadaşlık sitesine ilan açma nedenim ise 2.evlilik yapmak istiyorum bunun için de ilan açmak istedim.

Hayatımda artık bende yalnız kalmak yalnız olmak istemiyorum. Bir kez evlilik yaptım ancak olmadı bazı nedenlerden dolayı anlaşamadık ve boşandık boşanalı da oluyor baya. Ve bende artık yalnız olmak istemediğimden dolayı 2.evlilik yapmak istiyorum bunun için de hayatımda doğru kararlar verebilmek ve aradığım hayat arkadaşını bayanı bulabilmek için buraya ilan açmak istedim. Yaşım 47 bekar çalışan maddi durumu iyi olan bir beyim. Osmaniye de yaşıyorum evlendikten sonra da burada yaşamayı düşünüyorum çünkü burada kurulu bir düzenim işim evim her şeyim burada ve taşınmayı yada başka bir yere yerleşim tekrar bir düzen kurmayı düşünmüyorum. Dürüst, saygılı, samimi, kibar nazik anlayışlı elinden geldiğince eşini düşünen saygılı bir beyim, evini ailesini düşünen bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evi ve ailesi ile ilgilenmesini seven bir beyim. Evlilik demek hayatını paylaşabileceğin bir eş demek ve bende beni anlayan dinleyen eve geldiğimde yanın da olmaktan mutluluk duyabileceğim bir bayan arkadaş istiyorum.

Bunun için de buraya ilan açmak istedim. Dürüst kibar samimi içten bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir. Evlilik düşünen ciddi düşünen benim gibi 2.evlilik yapmak istiyorum bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-47 arası olan Osmaniye de yaşamak isteyen veya düşünebilen bir bayan arkadaş arıyorum. Pek fazla bir şey söylemek istemiyorum tanışıp anlaştıktan sonra zaten birbirimizi yakından tanıdıktan sonra ancak ciddi bir ilişki düşünebiliriz. Ancak yine de bana yazacak bayanların ciddi niyetle yazmasını ve bu amaçla tanışmasını isterim.2.Evlilik Yapmak İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Nisan 2024 13 Nisan 2024 — 14:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar