Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Seninle Evlenmek İstiyorum Mektup - 12 Bingöl, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Seninle Evlenmek İstiyorum Mektup

Sevdiğin kişi ile evlenmek mutlu olmak güzel bir hayat yaşamak istemek herkesin istediği bir şey çünkü mutluluk aradığın kadar uzakta olamaz diye düşünüyorum. Çünkü aşk o kadar güzel bir şey. Ve bir zamanlar olan seninle evlenmek istiyorum mektup göndermek aşkını ilan etmek bu şekilde sevdiğini söylemek de bir o kadar güzel bir durumdur.

Tabi bu biraz eskilerde olan bir durumdur. Eskiden insanlar sevdiğini söylemek için yada sevdiği kişi ile her zaman görüşemezdi ve evlenmek istediğini de seninle evlenmek istiyorum mektup yazarak bir şekilde sevdiği kişiye ulaştırmak isterdi. Aslında bakınca eskiden olduğu gibi aşk sevdi pek olmadığını görüyoruz. Çünkü gerçekten aşk sevgi yada sevdiğin gibi birisiyle evlenmek mutlu olmak evlenmek istemesi kadar bu kadar güzel bir hayat sürmek istemesi de bu kadar bu güzel duyguyu istemek ve hissetmek bu kadar güzel bir durum. Benim için de bu durum bu kadar açık aslında herkes aşkı yaşamak hissetmek ona dokunmak ister ama bazen bu durumlar olmaz çünkü bazen yanlış kişiye aşık oluruz yada başka zaman karşımıza çıkar. Çünkü gerçek aşkın ne zaman karşımıza çıkacağını bilemeyiz. Biz sevdiğimizi aşık olduğumuzu düşünürüz hayatımızda ki kişiye ancak bazen o şekilde olmaz. Çünkü aşkı anlamak zordur. Ve bir kez hayatına girer.

Ben de aşık olup ancak tam olarak mutluluğa ulaşamadım. Dediğim gibi her aşk mutlu sonla bitecek diye bir şey yok. Bazen kavuşamazsın sevdiğin kişiye aşık olduğun kişiye bazen de şanslı olursun ve sevdiğin kişi aşık olduğun kişi ile evlenir ve mutlu bir aile kurma şansı yakalarsın. İşte bunun için de eskiden olduğu gibi seninle evlenmek istiyorum mektup yazmak sevdiğin kişiye bu şekilde iletmek gerçekten güzel bir durum.Seninle Evlenmek İstiyorum Mektup - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Mart 2024 13 Mart 2024 — 21:09
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar