Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bir Dost Ara Kendine - 11 Bilecik, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bir Dost Ara Kendine

Bu hayatta herkes kendine bir arkadaş konuşacak birilerini veya sohbet etmek isteyeceği birisine hayatının bazı dönemlerinde ihtiyaç duymuştur. Bu nedenden dolayı bende bir dost ara kendine ilanını açmak kendine dost arayan arkadaşlar olduğunu düşünerek bu ilanı açmak istedim.

Evet herhalde ben de hayatımın bu döneminde kendini yalnız hissedenler sanki bir hiç gibi hissedenler arasındayım. Açıkçası bende neden bu şekilde hissettiğimi bilmiyorum ama şunu biliyorum ki yargılamayacak empati kurabilecek samimi dürüst bir dost ara kendine herkes ister. Ve bende şuan öyle bir şey istiyorum. Çünkü çok ihtiyacım var birisiyle konuşacak sohbet etmeye. Bunu neden burada arıyorsunuz diyebilirsiniz haklısınız da ama normal hayatta pek arkadaşım yok. Çünkü insanlara çabuk ısınan bir bayan değilim. Bu nedenden dolayı hayatımın bu zamanında burada bir arkadaşlık sitesinde ilan açmak bana çok mantıklı geldi. Ve şöyle bir gerçek var artık herkes çoğu kişiler arkadaşlık olsun evleneceği kişi olsun dostluk olsun yada meraktan olsun buraya ilan açan bir sürü kişi olduğunu duydum ve bu arkadaşlık sitesini de bulunca içeriklerine diğer ilanlara bakınca yani benim gibi hisseden bir çok kişi olduğunu gördüm zaten buna güvenerek ve hem ücretsiz olması hem de güvenilir gelmesi nedeniyle buraya kendi adıma bir ilan açmak istedim.

Ara ara herkes kendine bir dost ara kendine artık yalnız olmamalısın kendine bir arkadaş konuşacak dertleşecek yakın bir dost bul diye kendi kendine söylenmiştir. Yada kendine bunu açıklamaya çalışmıştır. Bence de gerekli olan seni dinleyecek senin her zaman her durumda yanında olacak samimi dürüst davranacak bir dost bulmak bir arkadaş bulmak yada aradığınız arkadaşlığa göre değişir ama bu önemli bence bana göre herkesin birisiyle birileriyle konuşmak istemesi çok normal.Bir Dost Ara Kendine - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Nisan 2024 18 Nisan 2024 — 07:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar