Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlık Evlenmek İstiyorum İlanları Ücretsiz - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlık Evlenmek İstiyorum İlanları Ücretsiz

İyi günler ben aslında daha önceden de bir kez bu şekilde arkadaşlık sitelerine bakmak istemiştim. Ama aradığım gibi bir arkadaşlık sitesi bulamadım. Benim daha önceden baktığım arkadaşlık evlenmek istiyorum ilanları ücretsiz olanlara bakıyordum. Ancak pek bulamayınca daha fazla üstüne düşmek istemedim.

Ve bu durumu bir kenara bırakmıştım. Ancak şimdi uzun bir zamandan sonra tekrar bakmak aklıma geldi. Öyle evde oturur iken bir gün tekrar bakmak geldi. Ve arkadaşlık evlenmek istiyorum ilanları ücretsiz olanlara tekrar dan bakmak istedim. Ve bu sefer bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya bir ilan açmak ve sizlere kendimi tanıtmak isterim. Ben bir kez evlenip ayrıldım. Olmadı yapamadık birlikte anlaşamadık bazı sebeplerden ötürü ve ayrılmaya karar verdik. Yaşım 38 bekar kendi ayakları üstünde duran çalışan bekar bir bayanım. Daha önce ki evliliğimden bir çocuğum var bir kızım var benimle birlikte yaşıyor. Evine ailesine bağlı sorumluluklarını bilen evine ailesine düşkün bir bayanım. Daha önce ki evliliğimde istediğim yada hayalini kurduğum evliliği yakalayamadım ve bu nedenden dolayı tekrar evlilik düşünüyorum. Ancak bu sefer beni anlayan beni dinleyen anlayışlı saygılı dürüst, kibar nazik bir bey arıyorum. Ben dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Aradığım bey de bu şekilde olmasını isterim evine ailesine düşkün sahip çıkan bir bey olmasını isterim. Kötü bir alışkanlığı veya gece hayatı olmasını istemem. İzmir de yaşıyorum.

Ciddi düşünen evlenmeyi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen ve benim gibi arkadaşlık evlenmek istiyorum ilanları ücretsiz olanlara bakan bir bey arıyorum. Daha önce evlenmiş ayrılmış olabilir. Yaşı 38-45 arası olan ciddi düşünen bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Bunu belirtmek isterim. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Birbirimizi anlamak dinlemek bence evliliğin en temel taşlarından biri. Ben bu şekilde düşünüyorum en azından . İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaşlık Evlenmek İstiyorum İlanları Ücretsiz - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 30 Nisan 2024 30 Nisan 2024 — 00:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba selam güzel bayan yazdıklarınızı okudum bende izmirliyim 44 yaşındayım kabul ederseniz tanışmaktan zevk duyarım.

  2. Selam

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar