Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ücretsiz Arkadaş Arama İlanları - 29 Gümüşhane, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Arkadaş Arama İlanları

Arkadaş bulmak için veya eş hayat arkadaşı bulmak için bazı kişiler sadece ücretli üyelik gerektiren veya ücretli ilan açmak gerektiren yerlere başvuruyor. Ancak ücretsiz arkadaş arama ilanları aramak daha sonra aklına geliyor. En azından benim öyle oldu.

Bir kaç siteye bakar iken hepsinin ücretli olduğunu düşünmüştüm. Ve bir arkadaşlık sitesine üye oldum. Ancak istediğim arkadaşlığı samimiyeti pek bulamadım. Belki bana göre olmadığı için bulamadım bu konuda yorum yapmak istemem. Ancak daha sonra ücretsiz arkadaş arama ilanları bakınca bir kaç site buldum ve açıkçası bana göre en uygun gelen en güvenilir gelen bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Ve bu arkadaşlık sitesinde kurduğum arkadaşlık hoşuma gitti. En azından bana daha samimi geldi bu yüzden bu konu hakkında bir ilan daha açmak istedim. Açıkçası daha önce arkadaşlık amaçlı ilan açmıştım ve arkadaşlık kurduğum insanlar olsun buna aracılık eden bu arkadaşlık sitesi olsun gayet seviyeli gizlilik konusunda çok güzel ve samimi bir ortam olduğu için açıkçası çok mutlu oldum. İlk başta terettüp ettim biraz sahte hesaplar filan vardır.Arkadaş bulamam diye düşünerek açmıştım ama beklediğim gibi olmadı ve bu beni daha çok mutlu etti açıkçası. Kurduğum arkadaşlıklardan da oldukça memnun oldum. Diyorum ya ben sadece arkadaşlık amaçlı birileriyle konuşmak dertleşmek seviyeli ve bir saygı çevresinde konuşmak istediğim günlük hayattan yaşantılarımız dan bahsetmek istediğim bir arkadaş arıyordum.

Bu gibi arkadaşlık sitelerinde aramamın sebebi de pek sosyal çevrem yok daha çok evinde ailesi ile vakit geçiren ve çalışan bir bayan olduğumdan bu nedenden dolayı bir arkadaşlık sitesi aramak istemiştim kendime. Ücretsiz arkadaş arama ilanları bu şekilde aklıma gelip sonradan ilan açtım.Biraz içine kapanık bir bayan olduğumdan dolayı ve artık herkes şimdiki zaman da herkes sosyal medyaları veya arkadaşlık sitelerini kullanan insanların çokluğundan dolayı da böyle bir şey aramıştım kendime.Ücretsiz Arkadaş Arama İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Nisan 2024 11 Nisan 2024 — 08:30
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar