Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Telefon Numaraları Almanya - 00 Almanya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Telefon Numaraları Almanya

İyi günler ben Almanya da yaşayan bekar daha önce hiç evlilik yapmamış bekar bir bayanım. Dediğim gibi daha önce hiç evlilik yapmadım.Ciddi bir ilişki düşünen evlenmeyi düşünen bir bayanım. İşte bunun için de evlilik ilanları telefon numaraları Almanya ile ilgili olanlara bakmak istemiştim. Ancak tabi bir sürü ilan olsa da bunlara pek güvenemedim.

Ve uzun süredir takip ettiğim bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve bu nedenden dolayı da bu ilanımı açmak istedim. Bunun için de en uygunu olan bana göre evlilik ilanları telefon numaraları Almanya ile ilgili bir ilan açmak olacağını düşündüm. Yaşım 29 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Yazları Türkiye ye gelirim yazın ailem ne kadar Türkiye de yaşasa da ben ancak 1 aylığına gelebiliyorum iznim o kadar olduğu için.Ben bekarım dürüst, saygılı, ailesini önemseyen seven ailesi ile birlikte olmasını seven bir bayanım. İçten samimi, bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım çünkü ciddi düşünebileceğim beni bu hayatta gerçekten önemseyen seven birisi olduğuna emin değilim ve karşıma da çıkmadı bu yüzden de evlenmeyi düşünmedim.Evlendikten sonra Almanya da yaşamak isterim ama olmazsa da bunu konuşup halledebiliriz diye düşünüyorum yani illa burada yaşayacağım diye bir şey söylemiyorum.Anlaşırsak tabi bazı fedakarlıklar yapacağız ikimizde en azından ben bu şekilde düşünüyorum.

Benim gibi ciddi düşünen ve evlilik ilanları telefon numaraları Almanya ile ilgili olanlara bakan hiç evlenmemiş ve ya evlilik yapmış ayrılmış da olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Bunu çocuk sevmediğimden değil aksine çocukları çok severim ancak bu güzel duyguyu kendim yaşamak isterim bu nedenden dolayı da bu konuda bu şekilde düşünüyorum. Yaşı 29-37 arası olan dürüst, kibar, anlayışlı, evlenmeyi düşünen ailesi ile vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan ciddi düşünen bir bey arıyorum. İlanımla ilgilenen bu konuda ciddi düşünen ve bu amaç doğrultusunda tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen ve unutmadan da şunu da söyleyeyim maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlilik İlanları Telefon Numaraları Almanya - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Mayıs 2024 10 Mayıs 2024 — 16:00
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba ben fatih esmer 174 boyunda ciddi evlenmek istiyorum watsabtan konusalım tanıyalım birbirimizi.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar