Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Moldova Arkadaşlık İlanları - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Moldova Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Aycan yaşım 31 bekar çalışan kendi ayakları üstünde yaşayan bekar bir bayanım. Ailemle birlikte Moldova da yaşıyorum. Çalışıyorum. Hem kendi ayaklarımın üstünde duruyorum hem de aileme destek olmaya çalışıyorum. Aslında maddi konuda bir sıkıntımız yok ama çalışmak kendi ayaklarımın üstünde durmak çok güzel bir şey. Ben artık evlenmek istiyorum bunun için de Moldova arkadaşlık ilanları bakmıştım ancak pek bulamadım bu yüzden de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Evde oturmak bana göre değil. Bu yüzden de çalışmayı seviyorum. Daha önce bir evlilik yapmadım. Bekarım ama artık etrafıma bakıyorum ve benim yaşıtlarım da ki kişiler kendi ailelerini yuvalarını kurmuşlar.Bende bu yüzden artık kendime ait bir yuva kurmak kendi ailemi kurmak istediğim için böyle bir arkadaşlık sitesine bakıyordum. Kendime uygun kendimi tanıta bileceğim bir arkadaşlık sitesi arıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum.Daha önce den Moldova arkadaşlık ilanları bakmıştım. Ama pek bulamadım. Bunun için de buraya kendi ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak istediğim için evlenmek istiyorum bunun için de ilan açmak istedim. Dediğim gibi daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü okul iş derken hem buna fırsatım olmadı hem de karşıma evlenebileceğim doğru kişi çıkmadı diye düşünüyorum. Bu nedenden dolayı da hep erteledim evliliği hayatım da hem ikinci planda oldu. Ama artık yaşıtlarımı gördükçe yada çevremde yaşıtlarım olan arkadaşlarımı gördükçe ve kendi yuvalarını kurmaları ile ne kadar mutlu olduklarını gördükçe bende evlenmek kendi yuvamı ailemi kurmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün , maddi konuda bir beklentisi olmayan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Benim istediğim evlilik yada hayalini kurduğum evlilik şu şekilde beni seven önemseyen her zaman hayatımda yanımda olacak kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün bir bey ile evlenmek isterim. Benim gibi düşünen bir bey olması benim için önemlidir. Moldova da yaşıyorum. Ancak annem Türk olduğundan babam da buralı olduğu için Moldova da yaşıyoruz. Ancak tabi ki Türkiye den de evimiz ve arada sırada özellikle yaz tatillerin de sık sık geliriz. Orada vakit geçirir tatil yaparız.

Evlilik düşünen bir beyle tanışmak aile ve yuva kurmak isteyen dürüst, nazik saygılı, kibar, anlayışlı bir beyle tanışmak ve arkadaşlık kurmak isterim. Eğer ileriye doğru olursa da evlenmek istiyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Birlikte çalışıp her şeyi yapabiliriz. O yüzden maddi konuda büyük bir beklentim yok.Zaten öyle bir bayan da değilim. Düzenli bir işi olsun ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşadığı yerin de bir önemi yok bir insan birisini sevdikten sonra ve evlendikten sonra bence nerede yaşadığının bir önemi yok. Çünkü sevdiğin kişi yanında olduktan sonra nerede yaşayacağının bir önemi olmaz diye düşünüyorum. Evlenmiş ayrılmış yada bekar olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Bu çocuk sevmediğimden değil. Aksine çocukları çok severim. Ancak bu güzel duyguyu kendim yaşamak isterim. Moldova arkadaşlık ilanları bakan Yaşı 31-38 arası olan evlenmeyi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen beyleri beklerim.Moldova Arkadaşlık İlanları - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Mayıs 2024 19 Mayıs 2024 — 02:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Moldavyadayım canım görüşelim.

  2. Slm nasılsınız ben Turkey İzmir de yaşıyorum instigram Tanışmak isterim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar