Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kıbrıs Arkadaşlık İlanları - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kıbrıs Arkadaşlık İlanları

Merhaba aslında uzun zamandır düşünüyordum bu arkadaşlık sitesine bir ilan açmayı ama önce diğer kişilerin paylaştığı ilanlara bakmak benim için daha uygun olur düşüncesi ile bir süre Kıbrıs arkadaşlık ilanları baktım. Ancak pek benim ilgimi çeken bir ilan bulamadım bu nedenden dolayı da artık kendi ilanımı açmak istedim.

Biraz size kendimi tanıtmak ve hayatım hakkında bahsetmek isterim. Ben 28 yaşında bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekarım çalışıyorum ve aynı zamanda okuyorum.Okuyorum derken aslında okul hayatım bitti ancak lisans yapıyorum yabancı dil eğitimi konusunda ve bunu da Kıbrıs da yapıyorum. Şuan Kıbrıs da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Ondan önce İzmir de yaşıyordum ailem ile birlikte ve orada eğitimi tamamladım. Ancak 1 sene olmak üzere Kıbrıs da tek başıma yaşıyorum. Ve tabi arada sırada İzmire gelsem de yine ne kadar olursa da tek başımayım. Hem aile özlemi hem de yabancı bir yerde olmak tek başına olmak gerçekten zor bir durum.Okul dan arta kalan zamanlarda çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven yalnız olmayı sevmeyen bir bayanım. Ancak şartlar gereği şuan yalnızım ve bu durum oldukça etkiledi beni. Çünkü ben ailesine düşkün bir bayanım. Ve yalnız olmak bana göre bir durum değil. Bu site de Kıbrıs arkadaşlık ilanları bakma nedenim de bu biraz yalnızlık çektiğimden dolayı kendime Kıbrıs da yaşayan bir arkadaş aradığım için bu arkadaşlık sitesinde bu tür ilanlara bakıyordum. Ama pek ilgimi çeken bir ilan olmayınca kendi ilanımı kendim açmak istedim. Evlilik gibi bir düşüncem yok şuan.

Sadece konuşacak arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş aradığım için Kıbrıs arkadaşlık ilanları ilanını açmak istedim. Benim gibi arkadaş edinmek isteyen arkadaş bulmak isteyen dürüst, saygılı bir arkadaşlık arayan bayan veya erkek olabilir. Benim Kıbrıs da yaşamam sorun olmayacak netten telefon üzerinden konuşabileceğim arkadaşlık kurabileceğim arkadaşlar arıyorum. Maddi amaçlar için burada değilim. Maddi durumum iyi amacım biraz sohbet etmek konuşmak ve bunun için de arkadaş edinmek istediğimden bu ilanı açmak istedim. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Kıbrıs Arkadaşlık İlanları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Mayıs 2024 6 Mayıs 2024 — 21:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Saygı la selam yosef amac ciddi gerçek yuva kurmak dır senila tanışmak isterim bu telefon.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar